MENU
0
Košík je prázdný

 

Status

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
1000 produktů
42 stránek
 
 

SFP WDM 1,25Gbps, LC simp., 10km, SM, 1310nm, DDM, 0 - 70°C, HP

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, HP kompatibilní

300 Kč 

bez DPH

363 Kč 

s DPH

Optický patchcord outdoor LC/PC - LC/PC 3m siplex

Optický patchcord outdoor LC/PC - LC/PC 3m siplex

710 Kč 

bez DPH

859 Kč 

s DPH

Optický patchcord outdoor LC/PC - LC/PC 3m duplex

Optický patchcord outdoor LC/PC - LC/PC 3m duplex

987 Kč 

bez DPH

1 194 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-SC/APC, 5m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

211 Kč 

bez DPH

255 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-SC/APC, 10m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

249 Kč 

bez DPH

301 Kč 

s DPH

Čistící nástroj na ferule 2,5mm

Čisticí nástroj vhodný pro očištění povrchu ferrule nasunutím na optickou spojku. Čištění je zajištěno pomocí speciální textilní pásky s automatickým posuvem, která setře nečistoty. Vhodný pro ferrule 2,5 mm (SC, ST, FC, E2000); Použitelné na více než ...

780 Kč 

bez DPH

944 Kč 

s DPH

Čistící nástroj na ferule 1,25mm

Čisticí nástroj vhodný pro očištění povrchu ferrule nasunutím na optickou spojku. Čištění je zajištěno pomocí speciální textilní pásky s automatickým posuvem, která setře nečistoty. Vhodný pro ferrule 1,25 mm (LC); Použitelné na více než 800 cyklů čišt...

780 Kč 

bez DPH

944 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/APC-LC/PC, SM, duplex, 10m

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-LC/PC, 10m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

153 Kč 

bez DPH

185 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/PC-SC/APC, SM, duplex, 10m

Patchcord SM, 9/125, SC/PC-SC/APC, 10m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

258 Kč 

bez DPH

312 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, E2000/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému...

774 Kč 

bez DPH

937 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, E2000/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému...

393 Kč 

bez DPH

476 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/PC-SC/APC, SM, simplex, 10m

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému...

142 Kč 

bez DPH

172 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/APC-LC/PC, SM, simplex, 10m

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-LC/PC, 10m, simplex 1x 2,1mm, Fiber Arsenal

142 Kč 

bez DPH

172 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/APC-LC/APC, SM, simplex, 10m

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-LC/APC, 10m, simplex 1x 2,1mm, Fiber Arsenal

146 Kč 

bez DPH

177 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/APC-LC/APC, SM, duplex, 10m

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-LC/APC, 10m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

255 Kč 

bez DPH

309 Kč 

s DPH

GSM Inteligentní zásuvka IQ Socket MOBILE IQTS GS300

IQTS GS300 je vysoce sofistikované zařízení sloužící k ovládání výstupní zásuvky,ovládání spotřebičů pomocí SMS a prozváněním pomocí mobilního telefonu. Je možné jej také ovládat pomocí termínálu bezdrátově přes bluetooth. Ovládat je možné i pomocí hla...

1 634 Kč 

bez DPH

1 977 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

Naposledy navštívené