MENU
0
Košík je prázdný

Huawei OptiXstar EG8145X6, SC/APC konektor, oficiální CZ distribuce

Huawei OptiXstar EG8145X6 je klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, která nabízí 1x GPON port s konektorem SC/APC , 4x 1G Ethernet port, 1x telefonní port a USB port . Model EG8145X6 se postará o bezdrátovou WiFi komunikaci s připojenými zařízení v pás...Další informace

Výrobce
  Huawei
 
Kód
 00072254 
Záruka
12 Měsíce
Objednat
 
Vaše cena 
Cena po přihlášení
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Huawei OptiXstar EG8145X6 je klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, která nabízí 1x GPON port s konektorem SC/APC, 4x 1G Ethernet port, 1x telefonní port a USB port. Model EG8145X6 se postará o bezdrátovou WiFi komunikaci s připojenými zařízení v pásmu 2,4 i 5 GHz pomocí nejnovějšího standardu WiFi 6 (802.11ax), což z něj dělá zařízením vhodným do domácností i kanceláří. Samozřejmostí je podpora QoS a VLAN. Dodáváno včetně napájecího adaptéru.


    Parametry:
    Název Hodnota
    Typ ONT Routing
    Typ konektoru GPON SC/APC, Class B+  
    Rychlosti LAN: 4x 10/100/1000 Mbps
    Standard WiFi WiFi 6 (2,4 + 5 GHz)
    Max. spotřeba energie (W): 6
    Přenosová rychlost: 1.244 / 2.488 Gbps  
    Vlnová délka - US/DS (nm): 1310 / 1490  
    Provozní teplota 0 - 40 °C
    Rozměry (mm) 195 x 125 x 35 mm  


    Obsah balení:
    • Zařízení
    • Napájecí adaptér 12V/2A

    Parametry

    Parametry Ethernet

    Počet portů LAN 10/100/1000 4

    Parametry optika

    Typ broušení APC
    Typ opt. konektoru SC

    Parametry WiFi

    Frekvence 2,4 GHz, 5 GHz, 2,4 GHz + 5 GHz
    Přenosová rychlost WIFI - 2.4 GHz [Mb/s] 574
    Přenosová rychlost WiFi - 5 GHz [Mb/s] 2402
    WiFi Standardy 802.11a, 802.11b/g, WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac), WiFi 6 (802.11ax)
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal 

    Produkt manažer 
    +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal

    Produkt manažer
    (+420) +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz

    Naposledy navštívené