MENU
0
Košík je prázdný

GPON 

 
GPON
 
 

Další podkategorie GPON

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
51 produktů
3 stránky
 
 

Huawei OptiXstar EG8010Hv6, SC/APC konektor, oficiální CZ distribuce

Huawei EG8010Hv6 je klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, která nabízí 1x GPON port s konektorem SC/APC a 1x 1G Ethernet port . Model EG8010Hv6 funguje jako bridge mezi GPON a Ethernet sítí, podporuje ale zároveň VLAN a QoS pro širší možnosti síťového...

Cena po přihlášení
 
 

Splitter PLC 1x8, SM, IN/OUT 250um, G.657A1 bez konektorů

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standardní délky IN/OUT vláken jsou 1 metr, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm; TUBE splittery je možné díky kompaktním rozměrům uložit v optických vaná...

188 Kč 

bez DPH

227 Kč 

s DPH

Splitter PLC 1x16, SM, IN/OUT 250um, G.657A1 bez konektorů (4x4x40mm)

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standardní délky IN/OUT vláken jsou 1 metr, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm; TUBE splittery je možné díky kompaktním rozměrům uložit v optických vaná...

222 Kč 

bez DPH

269 Kč 

s DPH

UBNT Fiber Nano

UBNT Fiber Nano je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení aktuální propustnosti/IP adresy a stavu ethernetu a optické linky. Rychlost PON linky je maximálně (Rx/Tx) 2.488 / 1.244Gbps.

1 564 Kč 

bez DPH

1 892 Kč 

s DPH

Splitter PLC 1x32, SC/APC na LC/APC, 2.0mm, 1m, G.657A1, ABS

Optický rozdělovač je typ optického zařízení pro řízení výkonu, které je vyrobeno pomocí technologie křemíkového optického vlnovodu. Optický rozdělovač se vyznačuje malými rozměry, vysokou spolehlivostí, širokým rozsahem provozních vlnových délek a dob...

1 053 Kč 

bez DPH

1 274 Kč 

s DPH

Splitter PLC 1x2, SM, IN/OUT 250um, G.657A1 bez konektorů (4x4x40mm)

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standardní délky IN/OUT vláken jsou 1,5 metru, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm; TUBE splittery je možné díky kompaktním rozměrům uložit v optických v...

109 Kč 

bez DPH

132 Kč 

s DPH

Splitter PLC 1x4, SM, IN/OUT 250um, G.657A1 bez konektorů (4x4x40mm)

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standardní délky IN/OUT vláken jsou 1 metr, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm; TUBE splittery je možné díky kompaktním rozměrům uložit v optických vaná...

117 Kč 

bez DPH

142 Kč 

s DPH

Splitter PLC 1x32, SM, IN/OUT 250um, G.657A1 bez konektorů (7x4x50mm)

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standardní délky IN/OUT vláken jsou 1 metr, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm; TUBE splittery je možné díky kompaktním rozměrům uložit v optických vaná...

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Huawei OptiXstar EG8145X6, SC/APC konektor, oficiální CZ distribuce

Huawei OptiXstar EG8145X6 je klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, která nabízí 1x GPON port s konektorem SC/APC , 4x 1G Ethernet port, 1x telefonní port a USB port . Model EG8145X6 se postará o bezdrátovou WiFi komunikaci s připojenými zařízení v pás...

Cena po přihlášení
 
 

Huawei EchoLife EG8247H5, SC/APC konektor, oficiální CZ distribuce

Huawei EchoLife EG8247H5 je klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, která nabízí 1x GPON port s konektorem SC/APC , 4x 1G Ethernet port, 2x telefonní port, 1x CATV port a USB port . Model EG8247H5 se postará o bezdrátovou WiFi komunikaci s připojenými z...

Cena po přihlášení

Huawei MA5800-X2 OLT chassis, oficiální CZ distribuce

Huawei MA5800-X2 je špičkový modulární OLT terminál určený pro GPON nebo XG(S) PON síť, který nabízí dle osazení kartami kapacitu až pro 32x XG(S)PON port pro připojení klientských zařízení (ONT) a 10G SFP+ uplink porty.

Cena po přihlášení

Huawei MA5800-X7 OLT chassis, oficiální CZ distribuce

Huawei MA5800-X7 je špičkový modulární OLT terminál určený pro GPON nebo XG(S) PON síť, který nabízí dle osazení kartami kapacitu až pro 112x XG(S)PON port pro připojení klientských zařízení (ONT) a 10G SFP+ uplink porty.

Cena po přihlášení

Huawei MA5801 GP08 H3 OLT, DC, oficiální CZ distribuce, včetně 8x C+ SFP

Huawei MA5801-GP08 je špičkový OLT terminál určený pro GPON síť, který nabízí 8x GPON port pro připojení klientských zařízení (ONT) a 4x 10G SFP+ uplink port. Celkem je k MA5801-GP08 možné připojit až 1024 klientských jednotek . To vše v kompaktním 1U ...

Cena po přihlášení
 

sestava

není skladem

 

Huawei MA5801 GP16 DC OLT, oficiální CZ distribuce, včetně 16x C+ SFP a licencí

Huawei MA5801-GP16 je špičkový OLT terminál určený pro GPON síť, který nabízí 16x GPON port pro připojení klientských zařízení (ONT) a 4x 10G SFP+ uplink port. Celkem je k MA5801-GP16 možné připojit až 1024 klientských jednotek . To vše v kompaktním 1U...

Cena po přihlášení
 

sestava

není skladem

 

Cambium OLT TCX08

Robustní OLT s 8 PON porty s podporou GPON, XGS-PON a Combo G/XGS-PON a také duálními 100G/40G QSFP28 a duálními 10G SFP+ uplink porty

Cena po přihlášení

Cambium OLT TCX16

Robustní OLT s 16 PON porty s podporou GPON, XGS-PON a Combo G/XGS-PON a také duálními 100G/40G QSFP28 a duálními 10G SFP+ uplink porty

Cena po přihlášení

Cambium GPON Indoor ONT SGX00

Cambium ONT SGX00 je vnitřní GPON jednotka vybavená 1x gigabitovým Eth portem a umožňující připojení zařízení do GPON sítě s rychlostí až 2.488 / 1.244 Gbps.

Cena po přihlášení

Cambium GPON Outdoor ONT SGT00

Cambium ONT SGT00 je unikátní venkovní GPON jednotka vybavená 1x gigabitovým Eth PoE portem a umožňující připojení zařízení do GPON sítě s rychlostí až 2.488 / 1.244 Gbps.

Cena po přihlášení

Cambium XGSPON Indoor ONT SXX00

Cambium ONT SXX00 je vnitřní XGSPON jednotka vybavená 1x 2,5GE metalickým portem a umožňující připojení zařízení do XGSPON sítě s rychlostí až 9.95 / 9.95 Gbps.

Cena po přihlášení

Cambium XGSPON Outdoor ONT SXT00

Cambium ONT SXT00 je unikátní venkovní XGSPON jednotka vybavená 1x 2,5GE PoE metalickým portem a umožňující připojení zařízení do XGSPON sítě s rychlostí až 9.95 / 9.95 Gbps.

Cena po přihlášení

Napájecí zdroj AC pro Cambium OLT, 250W

Napájecí AC zdroj pro Cambium OLT TCX08 a Cambium OLT TCX16, výkon 250 W.

11 350 Kč 

bez DPH

13 734 Kč 

s DPH

Napájecí zdroj -48V DC pro Cambium OLT, 250W

Napájecí 48 VDC zdroj pro Cambium OLT TCX08 a Cambium OLT TCX16, výkon 250 W.

11 350 Kč 

bez DPH

13 734 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)