MENU
0
Košík je prázdný

Adaptéry, spojky, konektory 

 
Adaptéry, spojky, konektory
 
 

Další podkategorie Adaptéry, spojky, konektory

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
23 produktů
1 stránka
 
 

Optická spojka Fiber Arsenal SC/PC-SC/PC, SM, simplex

Optická simplecxní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením PC.

12 Kč 

bez DPH

14.52 Kč 

s DPH

Záslepka pro optické vany SC simplex

Záslepka SC otvorů, 9.9/13.3 mm.

4.20 Kč 

bez DPH

5.08 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal LC/PC - LC/PC, SM, duplex

Optická duplexní spojka LC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením PC.

20 Kč 

bez DPH

24.20 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal E2000/APC - E2000/APC, SM, simplex

Optická simplexní spojka E2000 pro singlemodové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů E2000 s broušením APC.

91 Kč 

bez DPH

110 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal SC/APC - SC/APC, SM, simplex

Optická simplexní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením APC.

15.60 Kč 

bez DPH

18.88 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal LC/PC-LC/PC, SM, simplex

Optická simplexní spojka LC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením PC.

19.70 Kč 

bez DPH

23.84 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal LC/APC - LC/APC, SM, duplex

Optická duplexní spojka LC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením APC.

24 Kč 

bez DPH

29.04 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal SC/PC - SC/PC, MM, simplex

Optická simplexní spojka SC pro multimodove kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením PC.

29 Kč 

bez DPH

35.09 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal SC/PC - SC/PC, MM, duplex

Optická duplexní spojka SC pro multimodove kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením PC.

35.90 Kč 

bez DPH

43.44 Kč 

s DPH

Optický Konektor FIC, SC, MM

Optický konektor pro rychlé použití a nasazení v terénu bez použití specialních nástrojů. Multimod

119 Kč 

bez DPH

144 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal SC/PC - SC/PC, SM, duplex

Optická duplexní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením PC.

22.90 Kč 

bez DPH

27.71 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal ST/PC - ST/PC, SM, simplex

Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Spojky většinou osazujeme do nástěnných rozvaděčů, zásuvek a optických van. Další časté využití je u měřících přístrojů, kde je potřebujeme ke kalibraci tester...

17.70 Kč 

bez DPH

21.42 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal SC/APC - SC/APC, SM, duplex

Optická simplexní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením APC.

19.20 Kč 

bez DPH

23.23 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal LC/APC - LC/APC, SM, simplex

Optická simplexní spojka LC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením APC.

25.50 Kč 

bez DPH

30.86 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal E2000/APC - E2000/APC, SM, simplex

Optická simplexní spojka E2000 pro singlemodové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů E2000 s broušením APC.

444 Kč 

bez DPH

537 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal ST/PC - SC/PC, SM, simplex

Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů; Spojky většinou osazujeme do nástěnných rozvaděčů a optických van. Další časté využití je u měřících přístrojů, kde je potřebujeme ke kalibraci testeru. Spojky...

25 Kč 

bez DPH

30.25 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal SC/APC - SC/APC, SM, simplex, bez příruby

Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů; Spojky většinou osazujeme do nástěnných rozvaděčů, zásuvek a optických van. Další časté využití je u měřících přístrojů, kde je potřebujeme ke kalibraci tester...

17.20 Kč 

bez DPH

20.81 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal ST/PC-ST/PC, MM, simplex

Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Spojky většinou osazujeme do nástěnných rozvaděčů, zásuvek a optických van. Další časté využití je u měřících přístrojů, kde je potřebujeme ke kalibraci tester...

14.50 Kč 

bez DPH

17.54 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal LC/PC - LC/PC, MM, simplex

Optická duplexní spojka LC pro multimodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením PC.

15.60 Kč 

bez DPH

18.88 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal LC/PC - LC/PC, MM, duplex

Optická duplexní spojka LC pro multimodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením PC.

35.70 Kč 

bez DPH

43.20 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)