MENU
0
Košík je prázdný

Výprodej 

 
Výprodej
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
101 produktů
5 stránek
 
 

Tycon TP-DCDC-1248GD-HP DCDC měnič s PoE, vstup 10-15VDC, výstup 56V, 35W, 802.3af/at

Tycon TP-DCDC-1248GD-HP je HP měnič napětí s PoE portem s napáením dle standardu 802.3at. Vstupní napětí 10 - 15VDC je regulováno na 56V/ 0,625A. Zdroj disponuje dvěma izolovanými vstupy pro redundantní napájení.

1 590 Kč 

bez DPH

1 924 Kč 

s DPH

PoE Adaptér Sinpro CPU55A-270, 55V, 60W, pasivní

Gigabitový napájecí PoE adaptér s podporou 55V pasivního PoE s výkonem až 60 W. Vhodný pro všechny typy PtP spojů s příkonem až do 60W, ale i další běžná PoE zařízení jako jsou IP kamery, apod.

590 Kč 

bez DPH

714 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Pigtail UFL - N male, 250 mm

Tento pigtail umožní připojení miniPCI karty k anténě s konektorem N female. Pigtail je zakončen konektorem N male

9 Kč 

bez DPH

11 Kč 

s DPH

SFP 155Mbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

MikroTik OmniTik U-5HnD, RouterOS L4, PoE

Venkovní přístupový bod MikroTik OmniTIK s integrovanými všesměrovými anténami je řešení bezdrátového přístupového bodu v pásmu 5 GHz využívající 802.11a/n 2x2 MIMO technologii. Srdcem zařízení je plnohodnotný RouterBoard

1 646 Kč 

bez DPH

1 992 Kč 

s DPH

MikroTik OmniTik UPA-5HnD, 5 Ghz, 802.11a/n , RouterOS L4, POE

OmniTIK UPA-5HnD je 5 GHz venkovní jednotka s licencí L4. OMNITIK má integrované 2 všesměrové antény a podporuje tak moderní protokol 802.11n. RouterBoard má 5 LAN portů a lze s ním po PoE napájet až 4 další zařízení.

1 810 Kč 

bez DPH

2 190 Kč 

s DPH

Optická zásuvka, 1x SC, 2xLC

průchodná zásuvka, 1x SC simplex / LC duplex, na omítku

72 Kč 

bez DPH

87 Kč 

s DPH

MikroTik Cloud Core Router, CCR1016-12S-1S+, 2 GB RAM, Level 6, RM1U, LCD, Dual PSU

CCR1016 je router z průmyslové třídy s 16ti jádrovým Tilera CPU. Pokud budete potřebovat mnoho milionů paketů za sekundu - Cloud Core Router je vaše nejlepší volba. Tento model má dvanáct SFP a jeden SFP+ port pro 10G připojení.

15 260 Kč 

bez DPH

18 465 Kč 

s DPH

Skříň DAWIS-IB 400x400x200 B s montážní plotnou

Skříň DAWIS-IBV 400x400x200 s montážní plotnou

1 294 Kč 

bez DPH

1 566 Kč 

s DPH

SFP WDM 155Mbps, SC simp., 10km, SM, 1550nm, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

Anténa Cyberbajt V-Line 13dBi, 180°, N/F, Vertikální

Sektorová anténa se ziskem 13dBi pracující ve vertikální polarizaci. Je vhodná jako vysílací anténa v oblastech, kde pracuje hodně antén v horizontální polarizaci. Široký vertikální úhel napomáhá zlepšit kvalitu připojení na kratší vzdálenosti. Je v

500 Kč 

bez DPH

605 Kč 

s DPH

SFP 155Mbps, LC dup.,2 km, MM, , 1310nm, -40 - 85 °C

Konverzní Fast Ethernetový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 100Base-FX, IEEE802.3u. Duplexní LC konektor, pro multi-mode vlákna. Vlastní modul se instaluje do libovolného přepínače s SFP porty podporujícícmi 100Mbps. Par

80 Kč 

bez DPH

97 Kč 

s DPH

Ventilační jednotka RPST-PowerVent-24

RPST-PowerVent je v terénu ventilační systém nejen pro skříně Tycon ENC-ST. Jednotka RPST-PowerVent se umísťuje do spodní části skříně a nabízí krom samotných ventilátorů i pozice pro datové průchodky. Jednotka má v

490 Kč 

bez DPH

593 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD RB750r2, hEX lite, ROS L4, 5x LAN,

Ideální malý přístroj do vašeho bytu, domu nebo kanceláře pro připojení k internetu, vhodný pro uživatele s vyšší odborností. Firma MikroTik je mezinárodně známým výrobcem síťových zařízení. MikroTik výrobky jsou levné a přesto velice kvalitní.<

816 Kč 

bez DPH

987 Kč 

s DPH

Media konvertor / přepínač ZCOMAX AK, WDM, 1,25 Gbps, SM, SC simp., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX,

1 625 Kč 

bez DPH

1 966 Kč 

s DPH

Media konvertor / přepínač ZCOMAX AK, WDM, 1,25 Gbps, SM, SC simp., 20km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX,

1 601 Kč 

bez DPH

1 937 Kč 

s DPH

Napájecí lišta DL1U 10s4i TYP22

Napájecí lišta DC, 19" Vstup: 1x DC (L+, L-) - 2 svorky 10mm2 Výstup: svorky 8x 4mm2 Konfigurace: 2x jistič B6A - L-, 2x jistič B16A - L-, 4x společný L+ Rozměry: (šxvxh): 436x45x90mm (19"/1U)

2 540 Kč 

bez DPH

3 073 Kč 

s DPH

Switch Netis ST3108G 8 8x10/100/1000 Base-TX

Netis ST3108G Gigabit Ethernet Switch poskytuje 8 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 portů. Všechny porty podporují Auto MDI/MDIX funkci, která eliminuje potřebu křížených kabelů nebo uplinkových portů. Poskytuje vysoký výkon při minimální

350 Kč 

bez DPH

424 Kč 

s DPH

Tycon UPS Pro, Polycarbonátový box, 24V 9Ah Bat., 48V POE, Solar Ready, 60W total output power

Zálohované venkovní napájení. Baterie 24V/9Ah, PoE 24V/1A. Doba zálohování 7W@24 hod.

5 900 Kč 

bez DPH

7 139 Kč 

s DPH

Tycon TP-POE-48G, Gigabitový zdroj 48V, 24W, pasivní PoE

TP-POE od Tycon Power Systems jsou kvalitní zdroje, které nabízejí spolehlivý provoz i v těch nejnáročnějších podmínkách. Zdroje jsou osazeny stíněnými konektory a energie je dodávána na nevyužitých pinech 4,5 (V+) a 7,8 (V-). Napájen

350 Kč 

bez DPH

424 Kč 

s DPH

MikroTik NetMETAL 5, RB922UAGS-5HPacD-NM, 802.11ac, RouterOS L4

Díky podpoře bezdrátového protokolu 802.11ac NetMETAL 5 2x2 MIMO umožňuje použít modulační rychlost až 866 Mbps, 256-QAM modulaci a 20/40/80 MHz šířku kanálu. Jedná se o veliký skok, kdy protokol 802.11ac otevírá lidem nové možno

2 761 Kč 

bez DPH

3 341 Kč 

s DPH

DEVISER LS200B zdroj laserového světla

Série zdrojů laseového světla LS200 je ideální pro instalace a ověřování optických vláken. Miniaturní jednotky umožňují uživateli provádět kontroly útlumu, které jsou základním kontrolovaným parametrem před spuštěním optické sítě. Parame

8 928 Kč 

bez DPH

10 803 Kč 

s DPH

MikroTik R52HnD, 802.11a/b/g/n High Power Dual Band MiniPCI karta

R52HnD je nástupce velmi oblíbené miniPCI karty R52n-M. Kartička podporuje 2.4 i 5GHz pásma a normy 802.11a/b/g/n. Maximální vysílací výkon karty je 400mW (26dBm). Parametry: <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpaddin

960 Kč 

bez DPH

1 162 Kč 

s DPH

ZDROJ LS110.HS 48025

Záložní zdroj typu LS110.H, s&nbsp;výstupním napětím&nbsp;48, resp. 55,2V. Disponuje modulem měniče postaveným nejpokrokovější technologií konverze energie s ohledem na maximální účinnost. Celkový výkon zdroje je 150 W. V případě výpadku síťového napáj

8 990 Kč 

bez DPH

10 878 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)