MENU
0
Košík je prázdný

Optické sítě 

 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
250 produktů
11 stránek
 
 

Optická kazeta FA-OST-011W-A pro 12 vláken

Optická kazeta FA-OST-011W-A, pro uložení vláken

66 Kč 

bez DPH

80 Kč 

s DPH

Optický pigtail, OM2, 50/125, SC/PC, MM, 900µm, 1m

Optický pigtail je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken provést dvěma způsoby - s...

27.50 Kč 

bez DPH

33.28 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, SC/PC, SM, 900µm, 8m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

59 Kč 

bez DPH

71 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, SC/PC, SM, 900µm, 3m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

37.80 Kč 

bez DPH

45.74 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 62,5/125, MTRJ/PC, MM, 900µm, 2m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

326 Kč 

bez DPH

394 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/PC-SC/PC, SM, simplex, 3m

Optický patchcord je propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.

52 Kč 

bez DPH

63 Kč 

s DPH

Box pro zakončení optických vláken pro 8 vláken

Optický rozvaděč H-208 je ideální varianta pro zakončení vláken jak ve venkovním prostředí tak uvnitř budovy

464 Kč 

bez DPH

561 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-SC/APC, 1m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

108 Kč 

bez DPH

131 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, LC/PC, SM, 900µm, 5m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

47.10 Kč 

bez DPH

57 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal LC/PC - LC/PC, MM, duplex

Optická duplexní spojka LC pro multimodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením PC.

35.70 Kč 

bez DPH

43.20 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)