MENU
0
Košík je prázdný
 
MikroTik Cloud Core Router, CCR1016-12S-1S+, 2 GB RAM, Level 6, RM1U, LCD, Dual PSU

MikroTik Cloud Core Router, CCR1016-12S-1S+, 2 GB RAM, Level 6, RM1U, LCD, Dual PSU

Výrobce
  MikroTik
 
Part No.
 

CCR1016-12S-1S+

 
Kód
 00029608 
Záruka spotřebitel
24 Měsíce
Záruka ostatní
12 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
16 350 Kč
Vaše cena bez DPH
15 260 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
18 465 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis


    CCR1016 je router z průmyslové třídy s 16ti jádrovým Tilera CPU. Pokud budete potřebovat mnoho milionů paketů za sekundu - Cloud Core Router je vaše nejlepší volba. Tento model má dvanáct SFP a jeden SFP+ port pro 10G připojení. Je k dispozici v 1U rack provedení, vybaven sériovým portem, dotykovým LCD a USB portem.

    CCR1016-12S-1S+ je dodáván se dvěma redundantními zdroji napájení a jedním SFP modulem s RJ45 portem - 10/100/1000 Mbps.



    Parametry:
    Název Hodnota
    CPU: 1200 MHz (Tilera Tile-Gx16)
    Dotykový displej: Ano
    Gigabit LAN: Ano
    Hloubka [mm]: 175
    Max. spotřeba energie [W]: 44
    Napájení: 230 V AC
    Operační systém: RouterOS - L6
    Počet SFP portů: 12
    Počet SFP+ portů: 1
    Provedení: Rackové
    RAM [MB]: 2048
    Redundantní napájení: Ano
    Sériový port: RS232
    Slot na paměťové karty: microSD
    Šířka [mm]: 444
    Typ napájení: Ze sítě (230 V)
    USB: Ano
    Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
    Výchozí jméno a heslo: admin / -
    Výška [mm]: 47

    Parametry

    Operační systém MikroTik RouterOS - L6
    Rackmount ano
    Typ zařízení MikroTik Cloud Core Router
    USB Ano

    Parametry Ethernet

    Počet RJ45 portů 1
    Počet SFP portů 12
    Počet SFP+ portů 1
    Rychlost LAN portů 1 Gbps
    SFP slot Ano

    Parametry PoE

    Počet PoE portů 0

    Parametry WiFi

    Frekvence -
    WiFi Standardy bez wifi

    Provedení

    Provedení Rackmount
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal 

    Produkt manažer 
    +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal

    Produkt manažer
    (+420) +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz

    Ke stažení3

    datasheet
    datasheet CCR1016-12S-S.pdf Formát pdf (356.7 kB) Stáhnout
    Quick Start
    ccr-16S-qg-151012122235.pdf Formát pdf (601.3 kB) Stáhnout

    Související produkty2

    Související produkty

    RACK Montážní sada M6 (4ks/bal.)

    Základní sada prvků pro uchycení zařízení do rozvaděče nebo rámu.

    30 Kč 

    bez DPH

    36 Kč 

    s DPH

    MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10Gbps, 1310nm

    S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km. Parametry: <s

    2 598 Kč 

    bez DPH

    3 144 Kč 

    s DPH

     
     

    Naposledy navštívené