MENU
0
Košík je prázdný

Optické sítě 

 
Optické sítě
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
854 produktů
36 stránek
 
 

Optický kabel, J/A-(ZN)H, FTTx DROP, 8vl., 9/125, G657A, 3,4mm, LSOH

Univerzální optický kabel pro vnitřní i venkovní použití, s možností závesu, LSOH plášť, 8 vlákna, singlemode, (SM), 9/125, 7A01, DROP, 3mm, KDP, vlákno OFS Allwave, barva krémová

12 Kč 

bez DPH

15 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal SC/APC - SC/APC, SM, simplex

Optická simplexní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením APC.

16 Kč 

bez DPH

19 Kč 

s DPH

Optický pigtail, OM2, 50/125, SC/PC, MM, 900µm, 1m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák

30 Kč 

bez DPH

36 Kč 

s DPH

Kabel optický, 1vl., 9/125, 3,2 mm, G.657B3, LSOH, bílý plášť

Flexibilní optický kabel pro náročné vnitřní FTTH aplikace. Průměr ohybu od 5 mm.

7 Kč 

bez DPH

9 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, WDM, MC112CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1310nm

MC112CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.

619 Kč 

bez DPH

749 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal SC/PC - SC/PC, SM, duplex

Optická duplexní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením PC.

23 Kč 

bez DPH

28 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, SC/PC, SM, 900µm, 2m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák

36 Kč 

bez DPH

44 Kč 

s DPH

Spojka mikrotrubičky 10/8 mm, přímá

Spojka mikrotrubičky 10/8mm se používá pro spojení mikrotrubiček. Spojka zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do země. p

61 Kč 

bez DPH

74 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, LC/PC, SM, 900µm, 1m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák

30 Kč 

bez DPH

37 Kč 

s DPH

Spojka mikrotrubičky 7/3,5 mm, přímá s metalickou vložkou

Spojka mikrotrubičky 7/3,5mm se používá pro spojení mikrotrubiček. Spojka zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do země.

43 Kč 

bez DPH

52 Kč 

s DPH

Ochrana sváru Fiber Arsenal 2x60mm

Ochrana optického sváru s ocelovou výstuhou. Délka 40 mm

4 Kč 

bez DPH

5 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-SC/APC, 3m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

138 Kč 

bez DPH

167 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal LC/PC - LC/PC, SM, duplex

Optická duplexní spojka LC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením PC.

20 Kč 

bez DPH

24 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, SC/APC, SM, 900µm, 3m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák

42 Kč 

bez DPH

51 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1310/1550nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

263 Kč 

bez DPH

318 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1550/1310nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

293 Kč 

bez DPH

355 Kč 

s DPH

Kotva pro kulatý DROP kabel 2-6mm

Kotva pro uchycení samonosného kulatého drop kabelu o průměru 2-6mm. &nbsp &nbsp Kotva „@“ je optimalizována tak, aby zcela respektovala minimální poloměr ohybu kabelu. Díky tomu je zajištěn nulový útlum při tahu, resp. útlum nabývá zanedb

52 Kč 

bez DPH

63 Kč 

s DPH

Isopropyl Alkohol 99%, 1000 ml

Iso Propyl Alkohol 99%, 1000ml, pro použití v optice.

230 Kč 

bez DPH

278 Kč 

s DPH

Optická kazeta Fiber Arsenal 009W pro 12 vláken

Optická kazeta pro 12 vláken Kazety lze stohovat na sebe Rozměry: 155 x 130 x 9 mm

49 Kč 

bez DPH

59 Kč 

s DPH

Ubrousky Kim Wipes, bezprašné čistící pro optiku, (280 ks/bal).

Ubrousky Kim Wipes, bezprašné čistící pro optiku, (280 ks/bal).

112 Kč 

bez DPH

136 Kč 

s DPH

SFP+ SM 10.3Gb/s 1.4km 1310nm

SFP+ SM 10.3 Gb/s 1.4 km 1310 nm -40/+85C 3.3V SFP Modul je schválen společností Ericsson podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Eric

Cena po přihlášení
 
 

Optická zásuvka, 1x SC, 2xLC

průchodná zásuvka, 1x SC simplex / LC duplex, na omítku

72 Kč 

bez DPH

87 Kč 

s DPH

FullAXS konektor k SIAE, Ericsson

Venkovní IP67 FULLAXS konektor pro připojení Eth i optických kabelů k MW jednotkám SIAE ALFO Plus2, Ericsson 6352

378 Kč 

bez DPH

457 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP 1,25Gbps, LC dup., 20km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

207 Kč 

bez DPH

250 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)