MENU
0
Košík je prázdný

Doprodej

Switch TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210) JetStream™ L2 Managed, 8x GLan, 2xSFP

Switch TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210) JetStream™ L2 Managed, 8x GLan, 2xSFP

Switch Gigabit 8port 10/100/1000 Mb/s, 2x SFPDalší informace

Výrobce
  TP-LINK
 
Part No.
 

T2500G-10TS (TL-SG3210)

 
Kód
 90026617 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
2 490 Kč
Vaše cena bez DPH
1 990 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
2 408 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    T2500G-10TS (TL-SG3210) je precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link z řady JetStream v kompaktním designu, který snadno umístíte do 19" racku. Je vybavený 8 porty s rychlostí až 1000 Mbps, takže klidně připojíte rychle další prvky sítě, jako jsou další switche, servery, diskové stanice a další. Navíc je zařízení vybaveno nezávislýma dvěma porty SFP a sériovým rozhraním RS-232. Zařízení podporuje nejrůznější síťové protokoly a samozřejmostí je detekce kroucených kabelů či informační LED pro jednotlivé porty. Je vhodný do středních a velkých podnikových sítí.

    Parametry:

    Rozhraní:

    8 10/100/1000Mbps RJ45 (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    2x 1000 Mbps SFP Sloty
    1x Console Port

    Síťová média:

    10BASE-T: UTP kategorie kabelu 3, 4, 5 (maximum 100 m)
    100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategorie kabelu 5, 5e, 6 nebo vyšší (maximum 100 m)
    1000BASE-X: MMF, SMF

    Rozměr (š x h x v): 294 x 180 x 44 mm
    Napájecí zdroj: 100~240 V AC, 50 / 60 Hz

    Výkon:

    Bandwidth/Backplane: 20 Gbps
    MAC Address Table: 8k
    Packet Buffer Memory:  4 MB
    Packet Forwarding Rate: 1,49 Mpps
    Jumbo Frame: 9 KB

    Kvalita služeb:

    Podpora priority 802.1p CoS/DSCP
    Podporuje 4 prioritní fronty
    Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
    Port/Flow- based Rate Limiting
    Hlasová VLAN

    L2 funke:

    IGMP Snooping v1/v2/v3
    MLD v1/v2 Snooping
    802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
    Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
    Port isolation
    BPDU filtering/guard
    TC/Root protect
    Loop back detection
    802.3x Flow Control
    LLDP/LLDP-MED
    DHCP VLAN Relay
    L2PT

    VLAN:

    Podporuje současně 4K VLANs (mimo 4K VLAN IDs)
    MAC/Protocol-based VLAN
    GARP/GVRP
    LAN VPN (QinQ)
    Management VLAN configuration

    Access Control List: L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID; Time Range Based
    Certifikace: CE, FCC

    Zabezpečení:

    IP-MAC-Port-VID Binding
    AAA
    HCP Snooping
    IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius, Guest VLAN
    DoS Defend
    Dynamic ARP inspection (DAI)
    SSH v1/v2
    SSL v2/v3/TLSv1
    Port Security
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
    PPPoE

    Management:

    Web-based GUI and CLI management
    SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
    RMON (1, 2, 3, 9 groups)
    DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
    CPU Monitoring
    Port Mirroring
    Dual Image
    Time Setting: SNTP
    Integrated NDP/NTDP feature
    Firmware Upgrade: TFTP & Web
    System Diagnose: VCT
    SYSLOG & Public MIBS

    Obsah balení:

    Switch
    Napájecí kabel
    Rychlá instalační příručka
    CD
    Rackmount Kit
    Gumové nohy



    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal 

    Produkt manažer 
    +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal

    Produkt manažer
    (+420) +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz

    Naposledy navštívené