MENU
0
Košík je prázdný

TP-LINK TL-SM321B, SFP modul, WDM, 1Gbps, 10km, SM/LC

Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařDalší informace

Výrobce
  TP-LINK
 
Part No.
 

TL-SM321B

 
Kód
 90000330 
Záruka
36 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
497 Kč
Vaše cena bez DPH
299 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
362 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    MiniGBIC/SFP WDM Modul TP-LINK SM321B slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá pro vysílání vlnové délky 1310 nm a pro příjem 1550 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul vyhovuje RoHS. Modul není určen pro Cisco a HP zařízení - do zařízení těchto výrobců je nutno použít jiné moduly.

    Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B // protikus naleznete v souvisejících produktech.

    Parametry
    Název Hodnota
    Rychlost: 1Gbps
    Typ: Single mode
    Výstup: Optický
    WDM: Ano
    Vlnová délka: Tx=1550nm / Rx=1310nm
    Délka trasy: 10km
    Konektory: 1x LC

    Parametry

    Kompatibilita TP-LINK
    Vlnová délka (nm) TX: 1310 / RX: 1550

    Parametry Ethernet

    Přenosová rychlost SFP 1,25 Gbps

    Parametry optika

    Dosah (km) 10
    Teplotní rozsah Běžný
    Typ opt. konektoru LC
    Typ přenosu 1 vlákno (WDM)
    Vlnová délka RX (nm) 1550 nm
    Vlnová délka TX (nm) 1310 nm
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Naposledy navštívené