MENU
0
Košík je prázdný

TP-LINK 

 
TP-LINK
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
61 produktů
3 stránky
 
 

WiFi router TP-Link Archer C6 V3.2 AC1200 dual AP, 4x GLAN/ 300Mbps 2,4/ 867Mbps 5GHz, OneMesh

WiFi Router, podpora 802.11a/b/g/n/ac, rychlost až 1,2 GB/s (867 MB/s v 5GHz pásmu a 300 MB/s v 2,4GHz pásmu). MU-MIMO, Beamforming, 4x anténa, IPv6, QAM-1024. SPI Firewall, rodičovská kontrola, hostující síť, QoS, DMZ, VPS, IGMP Shooping. Černá barva.

905 Kč 

bez DPH

1 095 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, MC220L, 1,25 Gbps, SFP

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje

421 Kč 

bez DPH

509 Kč 

s DPH

WiFi router TP-Link Archer AX10 WiFi 6 AP, 4 x GLAN, 1x GWAN, 300Mbps 2,4/ 1201Mbps 5GHz, OneMesh

Technologie Wi-Fi 6 přináší vyšší rychlost, větší kapacitu a snížené přetížení sítě. Rychlosti příští generace až 1,5 Gb/s (1201 Mb/s v pásmu 5 GHz a 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz). Technologie OFDMA a MU-MIMO. 4 x anténa.

1 403 Kč 

bez DPH

1 698 Kč 

s DPH

USB klient TP-Link Archer T2U Nano AC 600 adaptér, 2,4/5GHz, USB 2.0

NANO USB adaptér/klient T2U značky TP-Link využívá 802.11 a/b/g/n/ac s rychlostí až 600 Mbps, Dual-Band (2.4 GHz 150 Mbps + 5 GHz 433 Mbps), USB 2.0, technologie 256QAM. Wi-Fi Roaming, Soft AP, mini rozměry. Ideální pro cestování a dlouhodobé používání.

298 Kč 

bez DPH

361 Kč 

s DPH

Powerline ethernet TP-Link TL-WPA4220 AV2 600Mbps, WiFi 300Mbps, OneMesh

Powerline LAN přes zásuvku 230V, přenosová rychlost 500Mbit/s, dosah 300m, WiFi Extender 802.11 b/g/n až 300Mbps, 1 adaptér v balení

875 Kč 

bez DPH

1 059 Kč 

s DPH

TP-Link TL-MR6400, 4G LTE Router, 2.4 GHz, 300 Mbps, 2x vestavěná WiFi + 2x LTE anténa

3G/4G WiFi router 802.11b/g/n, až 300 Mbps, 1x WAN, 3x LAN, slot na SIM

1 859 Kč 

bez DPH

2 249 Kč 

s DPH

1 990 Kč 

bez DPH

2 408 Kč 

s DPH

WiFi router TP-Link Deco E4(3-pack) 2x LAN/ 300Mbps 2,4GHz/ 867Mbps 5GHz

V balení se nachází tři kusy Wi-Fi routeru Deco E4. Zbavte se míst bez signálu. Bezdrátový signál 802.11 a/ac/b/g/n o rychlosti až 1167 Mbps. Dual-Band anténa (2.4 GHz 300 Mbps + 5 GHz 867 Mbps). Porty 2 x Gigabit Ethernet, podpora IPV4 a IPV6.

2 591 Kč 

bez DPH

3 135 Kč 

s DPH

Použité: TP-LINK TL-WR841N, Wifi router, 2,4 GHz, 802.11n, 300 Mbps

Bezdrátový router 300 Mbit/s Wireless N TL-WR841N , značky TP-Link je kombinované zařízení pro kabelové / bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří. S technologií 2T2R MIMO nabízí zařízení TL-WR...

470 Kč 

bez DPH

569 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SM321B, SFP modul, WDM, 1Gbps, 10km, SM/LC

Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zař

299 Kč 

bez DPH

362 Kč 

s DPH

TP-LINK, TL-SF1005D, Switch, 5x 10/100 Mbps

Malý desktop switch v plastovém provedení s 5 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro malé SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí extreního adaptéru.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

TP-LINK, TL-SF1008D, Switch, 8x 10/100Mbps

Mini switch TP-LINK TL-SF1008D, stolní, 8 portů, 8x 10/100 Mbit/s, Full/Half duplex pro každý port, indikace pomocí LED

339 Kč 

bez DPH

410 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, MC210CS, 1,25 Gbps, SM, SC, 15km, 1310nm

TP-LINK MC210CS konvertor,1x1000M RJ45 / 1 x single-mode SC.

750 Kč 

bez DPH

908 Kč 

s DPH

TP-LINK, TL-SF1016, Switch, 16x 10/100 Mbps

Tyto 19" Rackmount přepínače poskytují 16x 10/100 Mbit portů pro počítače na pracovišti nebo pro server. Na přepínač lze připojit rovněž rozbočovače. Všechny porty rozpoznají automaticky rychlost přenosu (10 Mbit nebo 100 Mbit) připojených zařízení.

1 040 Kč 

bez DPH

1 258 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SF1008P, Switch, 8x 10/100 Mbps

Stolní switch 8 x 10/100Mbps. Předností switche jsou 4 porty (PD) dle standardu 802.3af

1 305 Kč 

bez DPH

1 579 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, WDM, MC111CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1550nm

MC111CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.

619 Kč 

bez DPH

749 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, WDM, MC112CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1310nm

MC112CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.

619 Kč 

bez DPH

749 Kč 

s DPH

TP-LINK, TL-SM321A, SFP modul, 1000BX SM, LC, 10km, Tx 1550 nm Simplex

Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km.

429 Kč 

bez DPH

519 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-WA901ND, AP/AP Client/WDS mode - 300 Mbps

Bezdrátový přístupový bod TP-LINK TL-WA901ND Wireless N je určen k vytvoření nebo rozšíření vysokorychlostní bezdrátové sítě standardu Wireless N nebo k připojení několika zařízení s rozhraním Ethernet, jako jsou např. herní konzole, adaptéry digitální...

933 Kč 

bez DPH

1 129 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-WR841N, Wifi router, 2,4 GHz, 802.11n, 300 Mbps

Bezdrátový router 802.11b/g/n, 300 Mb/s

457 Kč 

bez DPH

553 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SF1016D, Switch, 16xTP 10/100Mbps

Desktop switch v plastovém provedení s 16 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro střední a větší SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí externího adaptéru.

625 Kč 

bez DPH

756 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SG1005D, Switch, 5xTP 10/100/1000Mbps

TL-SG1005D je vysokorychlostní gigabitový switch, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 5 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu.

402 Kč 

bez DPH

486 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SF1016DS, Switch, 16 x 10/100 Mbs

Switch 16port 10/100 Mb/s, do 13" racku

966 Kč 

bez DPH

1 169 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SG1016D, Switch, 16xTP 10/100/1000Mbps

TL-SG1016D je switch Gigabit 16port 10/100/1000 Mb/s, do 19" racku, se sníženou spotřebou

1 653 Kč 

bez DPH

2 000 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)