MENU
0
Košík je prázdný

Výprodej 

 
Výprodej
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
94 produktů
4 stránky
 
 

PoE Adaptér Sinpro CPU55A-270, 55V, 60W, pasivní

Gigabitový napájecí PoE adaptér s podporou 55V pasivního PoE s výkonem až 60 W. Vhodný pro všechny typy PtP spojů s příkonem až do 60W, ale i další běžná PoE zařízení jako jsou IP kamery, apod.

590 Kč 

bez DPH

714 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Tycon TP-DCDC-1248GD-HP DCDC měnič s PoE, vstup 10-15VDC, výstup 56V, 35W, 802.3af/at

Tycon TP-DCDC-1248GD-HP je HP měnič napětí s PoE portem s napáením dle standardu 802.3at. Vstupní napětí 10 - 15VDC je regulováno na 56V/ 0,625A. Zdroj disponuje dvěma izolovanými vstupy pro redundantní napájení.

1 590 Kč 

bez DPH

1 924 Kč 

s DPH

Optická zásuvka, 1x SC, 2xLC

průchodná zásuvka, 1x SC simplex / LC duplex, na omítku

72 Kč 

bez DPH

87 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD RB750r2, hEX lite, ROS L4, 5x LAN,

Ideální malý přístroj do vašeho bytu, domu nebo kanceláře pro připojení k internetu, vhodný pro uživatele s vyšší odborností. Firma MikroTik je mezinárodně známým výrobcem síťových zařízení. MikroTik výrobky jsou levné a přesto velice kvalitní.<

816 Kč 

bez DPH

987 Kč 

s DPH

Pigtail UFL - N male, 250 mm

Tento pigtail umožní připojení miniPCI karty k anténě s konektorem N female. Pigtail je zakončen konektorem N male

9 Kč 

bez DPH

11 Kč 

s DPH

SFP 155Mbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

Tycon TP-POE-24G, Gigabitový zdroj 24V, 19W, pasivní PoE

TP-POE od Tycon Power Systems jsou kvalitní zdroje, které nabízejí spolehlivý provoz i v těch nejnáročnějších podmínkách. Zdroje jsou osazeny stíněnými konektory a energie je dodávána na nevyužitých pinech 4,5 (V+) a 7,8 (V-). N

390 Kč 

bez DPH

472 Kč 

s DPH

MikroTik OmniTik UPA-5HnD, 5 Ghz, 802.11a/n , RouterOS L4, POE

OmniTIK UPA-5HnD je 5 GHz venkovní jednotka s licencí L4. OMNITIK má integrované 2 všesměrové antény a podporuje tak moderní protokol 802.11n. RouterBoard má 5 LAN portů a lze s ním po PoE napájet až 4 další zařízení.

1 826 Kč 

bez DPH

2 209 Kč 

s DPH

Tycon TP-DCDC-1218 DCDC měnič s PoE, vstup 9-36VDC, výstup 18VDC, 18W, pasivní PoE

DCDC měnič s integrovaným pasivním PoE injectorem, vstupní napětí 9-36VDC (redudantní), výstupní napětí 18VDC, 18W

650 Kč 

bez DPH

787 Kč 

s DPH

Tycon průmyslový managovatelný 10-ti Port PoE+ Switch (TP-SW8G-2SFP)

Gigabitový switch TP-SW8G-2SFP Power over Ethernet (PoE) s 10-ti porty, je plně automatický vysokorychlostní Layer 2+ manažovatelný switch. Tento 10-ti portový model má 8 portů PoE + 2 SFP porty. PoE porty jsou typu A a lze je nastavov

5 990 Kč 

bez DPH

7 248 Kč 

s DPH

DEVISER PON Power-meter EP310

Power meter EP310 je určen k měření v PON sítích a uzpůsoben k měření na vlnových délkách 1310 nm, 1490 nm a 1550 nm v jeden okamžik. Možnost stažení dat přes USB port. Parametry: <table class="sti_detail" style="width:99%;" c

6 990 Kč 

bez DPH

8 458 Kč 

s DPH

PoE adaptér PROCET PT-PSE106WN-AR, pasivní PoE 55V, 60W, přepěťová ochrana

PoE adaptér Procet PT-PSE106WN-AR je spolehlivé a robustní řešení pro napájení nejrůznějších síťových prvků pomocí pasivního PoE, který umožňuje napájet i zařízení o vysokém příkonu, konkrétně zde až 60 W. Tento adaptér s

1 538 Kč 

bez DPH

1 861 Kč 

s DPH

MikroTik CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT - netPower 15FR, 15x LAN PoE in, 1x LAN PoE out, 2x SFP, L5

MikroTik netPower 15FR je reverzní PoE switch s 16x 100 Mbit ethernet porty, dvěma SFP sloty, napájecím DC konektorem a dvěma operačními systémy (ROS a SwOS) mezi kterými si můžete vybrat. Prvních 1

2 662 Kč 

bez DPH

3 221 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

UTEPO UTP3-GSW0802-TSP120 Gigabit Unmanaged PoE switch - 8x PoE, 1x uplink, 1x SFP

PoE Switch UTP3-GSW0802-TSP120 nabízí 8x Gigabit porty včetně PoE/PoE+ napájení s power budgetem 120 W&nbsp;a navíc kombo RJ45/SFP port, typicky pro uplink. Je tak vhodný pro všechny typy aplikací

2 134 Kč 

bez DPH

2 582 Kč 

s DPH

Optická kabelová spojka FIBRAIN, až 288 svárů pro montáž na zeď/stožár

Optický spojka Fibrain FOBP je prvek, který se používá pro připojení a ochranu optických spojení v různých aplikacích. Uzávěry z optických vláken jsou speciálně navrženy pro spojení optických tras i pro odbočky. Fibrain FOBP může být umístěn na

990 Kč 

bez DPH

1 198 Kč 

s DPH

Repasované: ZDROJ LS110.HS 48025

Záložní zdroj typu LS110.H, s&nbsp;výstupním napětím&nbsp;48, resp. 55,2V. Disponuje modulem měniče postaveným nejpokrokovější technologií konverze energie s ohledem na maximální účinnost. Celkový výkon zdroje je 150 W. V případě výpadku síťového napáj

8 553 Kč 

bez DPH

10 349 Kč 

s DPH

Použité: Polycarbonátový box venkovní

Polykarbonátový box pro venkovní použití, včetně montážního panelu pro 4x AGM baterie (7,2 / 9 Ah) a montážní plochy pro další technologii. Vhodné například pro ostrovní systémy. Montáž na sloup či na zeď.

590 Kč 

bez DPH

714 Kč 

s DPH

Tycon TP-DCDC-1248GD Gigabit DCDC měnič s PoE, vstup 9-36VDC, výstup 48VDC, 17W

Gigabit DCDC měnič s integrovaným PoE injectorem 802.3af, vstupní napětí 9-36VDC (redudantní), výstupní napětí 48VDC, 17 W

990 Kč 

bez DPH

1 198 Kč 

s DPH

Tycon TP-SW8-D - 8 Port PoE switch, napájení 48-56 V, PoE 802.3af/at

Tycon Power Systems TP-SW8-D je průmyslový switch napájený DC napětím v rozpětí 48 - 56 VDC. Switch disponuje 8x 10/100 Mbps porty. PoE je řešeno dle standardu 802.3 af/at. Široký teplotní rozsah umožňuje nasazení i v náročných teplotních podmínkách.</

2 990 Kč 

bez DPH

3 618 Kč 

s DPH

APC Smart-UPS 1500VA LCD 230V with SmartConnect

Inteligentní a efektivní ochrana síťového napájení od základní úrovně po škálovatelnost za provozu. Ideální pro servery, prodejní terminály, směrovače, přepínače, rozbočovače a další síťová zařízení. <p style="margin-left:0px; margin-right:0p

21 310 Kč 

bez DPH

25 785 Kč 

s DPH

Grandway FHS2Q02F Optical laser source 1310/1490/1550/1625nm

Zdroj neviditelného světla se 4 vlnovými délkami

16 910 Kč 

bez DPH

20 461 Kč 

s DPH

Case CA150 pro MikroTik RB450

Hliníková montážní krabice pro Mikrotik RB450, RB450G a RB850Gx v černém provedení.

273 Kč 

bez DPH

330 Kč 

s DPH

IP kamera Uniview IPC2322LBR3-SPZ28-D

IPC2322LBR3-SPZ28-D je venkovní bullet IP kamera pro použití Den/Noc s mechanickým IR-cut filtrem a motorizovanou optikou. Na základě alarmu je možné zvolit upozornění na email, uložení snímku nebo videa na NVR, případně upload na ftp. Zabudov

2 490 Kč 

bez DPH

3 013 Kč 

s DPH

Anténa parabolická 5GHz, V+H, N-female - SANO Direct 19-5G

Vysocesměrová parabolická anténa Plný paraboloid Patentově chráněné Provedení ABS + PMMA Chemicky pasív Al Dvojitý plášť opatřený kovovou vrstvou SANO zářič celokovový nové generace s m

500 Kč 

bez DPH

605 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)