MENU
0
Košík je prázdný
 

sestava

Ceragon IP-20S 11 GHz, 500 Mbit/s 60/60cm

Ceragon IP-20S 11 GHz, 500 Mbit/s 60/60cm

Spoj IP-20S je kompaktní full outdoor mikrovlnný spoj pro licencovaná pásma s přenosovou kapacitou až 650 Mbit/s. Moderní modem podporuje šířku kanálu 80 MHz a modulaci 2048 QAM. Plně vybavený integrovaný switch umí všechny běžně požadované funkce a pr...Další informace

Výrobce
  Ceragon
 
Kód
 00034164 
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost

není skladem

Dostupnost v prodejnách
Objednat
 
Vaše cena 
Cena po přihlášení
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis


    Spoj IP-20S je kompaktní full outdoor mikrovlnný spoj pro licencovaná pásma s přenosovou kapacitou až 650 Mbit/s. Moderní modem podporuje šířku kanálu 80 MHz a modulaci 2048 QAM.

    Plně vybavený integrovaný switch umí všechny běžně požadované funkce a protokoly jako je QoS, enkrypce, synchronizace, QinQ a moho dalších.

    Modulační schéma ACM při zhoršení klimatických podmínek



    Hlavní výhody technologie:

  • Vysoká přenosová kapacita
  • Licencované pásmo zaručující ochranu proti rušení
  • Široký modem až 80 MHz
  • Kvalita provedení a garance světového výrobce MW spojů

    Vlastnosti:

  • Pásmo 11 nebo 18 GHz
  • Přenosová kapacita až 650 Gbit/s
  • Šířka kanálu 3,5 - 80 MHz MHz
  • Modulace QPSK - 2048 QAM
  • Max. Tx power 15 - 25 dBm (dle frekvence/typu spoje)
  • Interface GE + SFP
  • Typická spotřeba < 35 - 40 W (dle frekvence)
  • Napájení 48 VDC nebo PoE
  • ACM, ATPC

    Promo video:


    Instruktážní video pro konfiguraci:

  • Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. David Němec 

    Produkt manažer 
    +420 777 466 963
    nemec@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. David Němec

    Produkt manažer
    (+420) +420 777 466 963
    nemec@vanco.cz

    Ke stažení1

    Datasheet
    Ceragon_FibeAir_IP-20S_ETSI_Rev_A.04.pdf Formát pdf (591.7 kB) Stáhnout

    Související produkty12

    Související produkty

    IP-20 Prodloužení záruky ODU/rok

    Prodloužení záruky pro spoje Ceragon IP-20.

    Cena po přihlášení
     
     

    Optický kabel Fiber Arsenal, 2vl, 2x LC, SM, Outdoor

    Venkovní optický singlemode 2vl. kabel pro připojení venkovních MW jednotek s konektory DLC-DLC; Dodáván je ve dvouvláknové verzi, na obou stranách ukončený konektory DLC/PC a s armováním na jedné straně. Kabely jsou s oblibou využívány při instalaci m...

    od 

    677 Kč 

    bez DPH

    od 

    819 Kč 

    s DPH

     

    varianty

     

    Průmyslový zdroj ADEL System FLEX17048A (48V / 3,8A / 180W)

    Řada průmyslových DC napájecích zdrojů FLEX od tradičního italského výrobce ADEL System přináší ty nejlepší technologie i do kategorie cenově dostupných zdrojů. Model FLEX17048A je AC/DC zdroj se vstupním napětím o širokém rozsahu 115-230 V a stejnosmě...

    2 634 Kč 

    bez DPH

    3 187 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1550/1310nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    293 Kč 

    bez DPH

    355 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1310/1550nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    263 Kč 

    bez DPH

    318 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP 10/100/1000Base T Copper RJ45, -40 - 85°C, Cisco, Ceragon kompatibilní

    SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, -40 až 85°C, 3,3V, Cisco, Ceragon kompatibilní

    529 Kč 

    bez DPH

    640 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP 2,5Gbps, LC dup., 2km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C

    Jedná se o kompaktní optický transceiver od výroce Fiber Arsenal používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul; Optické transceivery (optické moduly) j...

    497 Kč 

    bez DPH

    601 Kč 

    s DPH

    ZDROJ PoE VAN01

    Síťový zdroj 85-265V~50Hz/48V(1A), DIN lišta, napájení pasivní PoE 1Gb, volitelné napájecí vodiče.

    2 346 Kč 

    bez DPH

    2 839 Kč 

    s DPH

    Tycon TP-POE-HP-48G High Power Gigabit PoE zdroj, 56V, 50W

    Tycon TP-POE-HP-48G je gigabitový napájecí PoE zdroj, který podporuje na výstupu až 50W DC PoE a je určen pro napájení zařízení s vysokým odběrem. Tento zdroj podporuje napájení na pinech 4,5 (V+) a 7,8 (-).

    1 969 Kč 

    bez DPH

    2 382 Kč 

    s DPH

    XCVR,SFP, RJ45, COOPER 1000BASE-T,RX_LOS DISABLE,INDUSTR

    Metalický RJ45 SFP Modul schválen společností Ceragon podle nejvyšších; požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané; zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Ceragon. Ericsson kompatibilní

    Cena po přihlášení
     
     

    DC konektor Phoenix (pro Ceragon, Alcoma, apod)

    Rozpojovací svorkovnice; 5,08 mm; póly:2; přímý; zástrčka; zásuvka

    42 Kč 

    bez DPH

    51 Kč 

    s DPH

    OTH-DC/RJ45 - Adaptér pro DC napájení, Svorky - RJ45

    Adaptér pro napájení PoE zařízení pomocí dvoulinky. Adaptér se zasune přímo do zásuvky RJ45. Pasivní PoE až 60 V po všech 4 párech - 1,2,4,5 (+) a 3,6,7,8 (-).

    260 Kč 

    bez DPH

    315 Kč 

    s DPH

    Naposledy navštívené