MENU
0
Košík je prázdný
 

varianty

Ceragon IP-50E 80 GHz, až 10 Gbit/s

Ceragon IP-50E 80 GHz, až 10 Gbit/s

Výrobce
  Ceragon
 
Kód
 00035152 
Záruka
24 Měsíce
Vaše cena 
Cena po přihlášení
 

Ceragon IP-50E 80 GHz, až 10 Gbit/s - varianty

Počet Název Kód Popis Dostupnost Vaše cena
bez DPH
Vaše cena
s DPH
1ks Ceragon IP-50E 80 GHz, 2,5 Gbit/s, 30/30 cm
00035146 
00035146 Spoj IP-50E je kompaktní vysokokapacitní full outdoor mikrovlnný spoj nejnovější generace s dosahovanou kapacitou až 10 Gbps a je osazen SFP+ slotem pro připojení 10G rozhraní. Spoje v pásmu 80 GHz jsou v posledn
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ceragon IP-50E 80 GHz, 2,5 Gbit/s, 60/60 cm
00035147 
00035147 Spoj IP-50E je kompaktní vysokokapacitní full outdoor mikrovlnný spoj nejnovější generace s dosahovanou kapacitou až 10 Gbps a je osazen SFP+ slotem pro připojení 10G rozhraní. Spoje v pásmu 80 GHz jsou v posledn
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ceragon IP-50E 80 GHz, 5 Gbit/s, 30/30 cm
00035148 
00035148 Spoj IP-50E je kompaktní vysokokapacitní full outdoor mikrovlnný spoj nejnovější generace s dosahovanou kapacitou až 10 Gbps a je osazen SFP+ slotem pro připojení 10G rozhraní. Spoje v pásmu 80 GHz jsou v posledn
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ceragon IP-50E 80 GHz, 5 Gbit/s, 60/60 cm
00035149 
00035149 Spoj IP-50E je kompaktní vysokokapacitní full outdoor mikrovlnný spoj nejnovější generace s dosahovanou kapacitou až 10 Gbps a je osazen SFP+ slotem pro připojení 10G rozhraní. Spoje v pásmu 80 GHz jsou v posledn
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ceragon IP-50E 80 GHz, 10 Gbit/s, 30/30 cm
00035150 
00035150 Spoj IP-50E je kompaktní vysokokapacitní full outdoor mikrovlnný spoj nejnovější generace s dosahovanou kapacitou až 10 Gbps a je osazen SFP+ slotem pro připojení 10G rozhraní. Spoje v pásmu 80 GHz jsou v posledn
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ceragon IP-50E 80 GHz, 10 Gbit/s, 60/60 cm
00035151 
00035151 Spoj IP-50E je kompaktní vysokokapacitní full outdoor mikrovlnný spoj nejnovější generace s dosahovanou kapacitou až 10 Gbps a je osazen SFP+ slotem pro připojení 10G rozhraní. Spoje v pásmu 80 GHz jsou v posledn
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis


    Spoj IP-50E je kompaktní vysokokapacitní full outdoor mikrovlnný spoj nejnovější generace s dosahovanou kapacitou až 10 Gbps a je osazen SFP+ slotem pro připojení 10G rozhraní.

    Spoje v pásmu 80 GHz jsou v posledních letech ideální investicí, která má zajištěnou ochranu proti rušení díky oznamovací povinnosti na ČTÚ a díky fyzikálním vlastnostem diagramu antény, která má velmi úzký vyzařovací lalok. Ochrana investice je navíc zajištěna obrovskou morální životností z hlediska dosahované kapacity.

    Spoj je provozován na základě všeobecného oprávnění (VO-R/23)

    Dosah spoje je díky ATPC (automatická regulace výkonu, od FW 11.7.), bezeztrátové ACMB (automatická změna modulace a šířky pásma), vysokého vyzařovacího výkonu a velmi dobré citlivosti v řádech jednotek kilometrů. Přesná vzdálenost závisí na požadované kapacitě, zvolených anténách, nároku na dostupnost a požadavku na kapacitu. Návrh trasy a detailní výpočet dostupnosti Vám rádi připravíme na míru.

    Modulační schéma ACMB při zhoršení klimatických podmínek, dojde ke snížení modulace a následně k zůžení šířky pásma


    Hlavní výhody technologie:
  • Vysoká přenosová kapacita
  • Parametry optické trasy s minimální latencí
  • Minimální riziko rušení
  • Volné pásmo bez nutnosti platit poplatky ČTÚ
  • Kvalita provedení a garance světového výrobce MW spojů

    Vlastnosti:
  • Pásmo 71 - 76 / 81 - 86 GHz
  • Vysoká přenosová kapacita až 10 Gbit/s
  • Šířka kanálu 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 1750, 2000 MHz
  • Modulace BPSK - 512 QAM
  • Max. Tx power 18 dBm
  • Interface SFP/SFP+/QSFP
  • Typická spotřeba < 58 W
  • Napájení 48 VDC nebo PoE
  • ACMB, ATPC (od FW 11.7)

    Instruktážní video pro konfiguraci:

  • Parametry

    ACM - hitless Ano
    ATPC Ano
    FEC Ano
    Frekvence (GHz) 80
    Jumbo rámce Ano
    Koncepce Full-Outdoor
    Max. garantovaná kapacita (Mbit/s) 10 000
    Max. vysílací výkon (dBm) 18 dbm
    Metalický port Ano
    Modulace až 1024 QAM
    Možnost pronájmu zařízení Ano
    Možnost uzavření SLA Ano
    Optický port Ano
    Pásmo Volné
    Port E1 Ne
    Požadovaná kapacita (Mbit/s) min. 50, min. 100, min. 200, min. 300, min. 400, min. 500, min. 1000, min. 2000, min. 5000
    Příkon (W) 58
    SNMP Ano
    Šířka kanálu (MHz) až 2 000
    XPIC Ne
    Zobrazovat cenu pouze pro ISP Ano

    Fyzické parametry

    Hloubka (mm) 86
    Hmotnost (g) 5500
    Šířka (mm) 227
    Výška (mm) 322

    Napájení

    Napájení PoE, DC
    Napájení DC Ano
    Napájení PoE Ano

    Parametry Ethernet

    Rychlost portů 40 Gbps
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. David Němec 

    Produkt manažer 
    +420 777 466 963
    nemec@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. David Němec

    Produkt manažer
    (+420) +420 777 466 963
    nemec@vanco.cz

    Ke stažení1

    Datasheet
    FibeAir_IP-50E_Datasheet_Rev_A.06.pdf Formát pdf (204.7 kB) Stáhnout

    Související produkty11

    Související produkty

    Optický kabel Fiber Arsenal, 2vl, 2x LC, SM, Outdoor

    Venkovní optický singlemode 2vl. kabel pro připojení venkovních MW jednotek s konektory DLC-DLC Dodáván je ve dvouvláknové verzi, na obou stranách ukončený konektory DLC/PC a s armováním na jedné straně. Kabely jsou s oblibou

    od 

    677 Kč 

    bez DPH

    od 

    819 Kč 

    s DPH

     

    varianty

     

    DC konektor Phoenix (pro Ceragon, Alcoma, apod)

    Rozpojovací svorkovnice; 5,08 mm; póly:2; přímý; zástrčka; zásuvka

    42 Kč 

    bez DPH

    51 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP+10Gbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    408 Kč 

    bez DPH

    494 Kč 

    s DPH

    SFP+ SM 10.3Gb/s 1.4km 1310nm

    SFP+ SM 10.3 Gb/s 1.4 km 1310 nm -40/+85C 3.3V SFP Modul je schválen společností Ericsson podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Eric

    Cena po přihlášení
     
     

    Fiber Arsenal SFP+10Gbps WDM, LC simp., 20km, 1270/1330nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    612 Kč 

    bez DPH

    741 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP+10Gbps WDM, LC simp., 20km, 1330/1270nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    612 Kč 

    bez DPH

    741 Kč 

    s DPH

    Napájecí dvoulinka 2x1,5mm H07RN-F, UV odolná

    Jmenovité napětí: 450/750 V Zkušební napětí: 2,5 kV Průřez (x - y mm2): 1.5 Jádro: Lanované holé Cu jádro Izolace jádra: Zesítěná elastomerová izolační směs Vnější plášť: Zesítěná elastomerová plášťová směs

    26 Kč 

    bez DPH

    31 Kč 

    s DPH

    Průmyslový zdroj ADEL System FLEX17048A (48V / 3,8A / 180W)

    Řada průmyslových DC napájecích zdrojů FLEX od tradičního italského výrobce ADEL System přináší ty nejlepší technologie i do kategorie cenově dostupných zdrojů. Model FLEX17048A je AC/DC zdroj se vstupním napětím o širokém rozsahu 115-

    2 634 Kč 

    bez DPH

    3 187 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Ceragon QSFP-TO-SFP+ adaptér pro IP-50E

    Adaptér pro připojení SFP+ modulu do QSFP+ slotu u jednotky IP-50E umožňuje zapojit klasické SFP+ (10 Gbps) i do QSFP+ slotu a vytvořit tak například dvě nezávislé linky skrz spoj bez nutnosti QSFP+ modulů / kabelu.

    Cena po přihlášení
     
     

    PoE zdroj IMCO Power ALC03.H 55015 PoE, 83W, pasivní PoE

    Průmyslový napájecí PoE zdroj od renomované společnosti Imco Power s výkoen až 83 W a vestavěnými přepěťovými ochranami. Umístění na DIN lištu, napájení pasivní PoE 1Gb, možnost zvolit vybrat po jakých párech je vedeno PoE napájení. <stron

    3 497 Kč 

    bez DPH

    4 231 Kč 

    s DPH

    OTH-DC/RJ45 - Adaptér pro DC napájení, Svorky - RJ45

    Adaptér pro napájení PoE zařízení pomocí dvoulinky. Adaptér se zasune přímo do zásuvky RJ45. Pasivní PoE až 60 V po všech 4 párech - 1,2,4,5 (+) a 3,6,7,8 (-).

    260 Kč 

    bez DPH

    315 Kč 

    s DPH

    Naposledy navštívené