MENU
0
Košík je prázdný

Optické sítě 

 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
8 produktů
1 stránka
 
 

Huawei OptiXstar EG8010Hv6, SC/APC konektor, oficiální CZ distribuce

Huawei EG8010Hv6 je klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, která nabízí 1x GPON port s konektorem SC/APC a 1x 1G Ethernet port . Model EG8010Hv6 funguje jako bridge mezi GPON a Ethernet sítí, podporuje ale zároveň VLAN a QoS pro širší možnosti síťového...

Cena po přihlášení
 
 

Huawei OptiXstar EG8145X6, SC/APC konektor, oficiální CZ distribuce

Huawei OptiXstar EG8145X6 je klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, která nabízí 1x GPON port s konektorem SC/APC , 4x 1G Ethernet port, 1x telefonní port a USB port . Model EG8145X6 se postará o bezdrátovou WiFi komunikaci s připojenými zařízení v pás...

Cena po přihlášení
 
 

Huawei EchoLife EG8247H5, SC/APC konektor, oficiální CZ distribuce

Huawei EchoLife EG8247H5 je klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, která nabízí 1x GPON port s konektorem SC/APC , 4x 1G Ethernet port, 2x telefonní port, 1x CATV port a USB port . Model EG8247H5 se postará o bezdrátovou WiFi komunikaci s připojenými z...

Cena po přihlášení

Huawei MA5800-X2 OLT chassis, oficiální CZ distribuce

Huawei MA5800-X2 je špičkový modulární OLT terminál určený pro GPON nebo XG(S) PON síť, který nabízí dle osazení kartami kapacitu až pro 32x XG(S)PON port pro připojení klientských zařízení (ONT) a 10G SFP+ uplink porty.

Cena po přihlášení

Huawei MA5800-X7 OLT chassis, oficiální CZ distribuce

Huawei MA5800-X7 je špičkový modulární OLT terminál určený pro GPON nebo XG(S) PON síť, který nabízí dle osazení kartami kapacitu až pro 112x XG(S)PON port pro připojení klientských zařízení (ONT) a 10G SFP+ uplink porty.

Cena po přihlášení

Huawei MA5801 GP08 H3 OLT, DC, oficiální CZ distribuce, včetně 8x C+ SFP

Huawei MA5801-GP08 je špičkový OLT terminál určený pro GPON síť, který nabízí 8x GPON port pro připojení klientských zařízení (ONT) a 4x 10G SFP+ uplink port. Celkem je k MA5801-GP08 možné připojit až 1024 klientských jednotek . To vše v kompaktním 1U ...

Cena po přihlášení
 

sestava

není skladem

 

Huawei MA5801 GP16 DC OLT, oficiální CZ distribuce, včetně 16x C+ SFP a licencí

Huawei MA5801-GP16 je špičkový OLT terminál určený pro GPON síť, který nabízí 16x GPON port pro připojení klientských zařízení (ONT) a 4x 10G SFP+ uplink port. Celkem je k MA5801-GP16 možné připojit až 1024 klientských jednotek . To vše v kompaktním 1U...

Cena po přihlášení
 

sestava

není skladem

 

Huawei Echolife EG8145V5, SC/APC konektor, oficiální CZ distribuce

Huawei EG8145V5 je klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, která nabízí 1x GPON port s konektorem SC/APC , 4x 1G Ethernet port a 1x telefonní port . Model EG8145V5 se postará o bezdrátovou WiFi komunikaci s připojenými zařízení v pásmu 2,4 i 5 GHz (IEEE...

Cena po přihlášení
 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)