MENU
0
Košík je prázdný

Media konvertor / převodník WDM CTC UNION, 1,25 Gbps, SM, SC simpl., 10km, 1550nm

Výrobce
  CTC UNION optika
 
Kód
 00032966 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
5 052 Kč
Vaše cena bez DPH
4 964 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
6 006 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost.

    Media konvertory CTC Union jsou plně transparentní pro protokoly na 2. i 3. vrstvě, jako např. IEEE 802,1q, VLAN tagování, Spanning Tree Protol, IPX, IP atd.
    FMC konvertory v plastové krabičce jsou ekonomickou řadou výrobce CTC Union (alternativa k řadě FRM220) a nelze tyto konvertory řídit ani dohledovat.
    Splehlivost a stabilita optického přemostění je však díky originálnímu čipsetu na stejně vysoké úrovni, jako je tomu u dražších media-konvertorů řady FRM220.

    Parametry:
    Název Hodnota
    Formát: STAND-ALONE
    Typ převodníku: Převodník
    Typ přenosu: WDM (Bi-di) 1 vlákno
    Typ konektoru: SC simplex
    Typ vlákna: SM
    Přenosová rychlost: 1,25Gbps
    Přenosový protokol: 1Gbps Ethernet
    Dosah (km): 10
    Vlnová délka TX (nm): 1550
    Vlnová délka RX (nm): 1310
    Napájení: Adaptér 230V AC/12V DC
    Provozní rozsah teplot (°C): 0 až 50
    Management (řízení): neřiditelné
    Typ konektoru - metalický: RJ 45



    Parametry

    Parametry Ethernet

    Přenosová rychlost LAN 10/100/1000 Mbps

    Parametry optika

    Dosah (km) 10
    Typ opt. konektoru SC
    Typ přenosu 1 vlákno (WDM)
    Typ vlákna Singlemode
    Vlnová délka RX (nm) 1310 nm
    Vlnová délka TX (nm) 1550 nm

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Ke stažení1

    Datasheet
    CTC_Union_FMC-1000_mediakonvertory_datasheet.pdf Formát pdf (468.1 kB) Stáhnout

    Naposledy navštívené