MENU
0
Košík je prázdný
 

sestava

Ceragon IP-50S 11 GHz, 1000 Mbit/s 60/60 cm

Ceragon IP-50S 11 GHz, 1000 Mbit/s 60/60 cm

Výrobce
  Ceragon
 
Kód
 00069812 
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost

není skladem

Dostupnost v prodejnách
Objednat
 
Vaše cena 
Cena po přihlášení
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis


    Spoj IP-50S je kompaktní full outdoor mikrovlnný spoj pro licencovaná pásma s přenosovou kapacitou až 1000 Mbit/s. Tato řada vhodně doplňuje stávající modely IP-20 a nabízí na stejném osvědčeném základu vyšší kapacity, nové funkce i ethernetová rozhraní.

    Použití nejmodernějšího modemu přináší podporu šířky kanálu 112 MHz a modulaci 4K QAM, což ve výsledku zaručuje kapacitu na rádiové části až 1 Gbps v jedné polarizaci. Na rozdíl od předchozí série IP-20C/S je navíc jednotka osazena 10G SFP+ šachtou.



    Všechny modely platformy IP-50 nabídnou pokročilé funkce, které ještě dále zvýší efektivitu jejich nasazení. Zajímavou funkcí z hlediska praxe je bonding na L1 i s "cizími" zařízeními, a to v režimu až 4+0. Je tak možné nový spoj postavit vedle stávajícího (od jiného výrobce) a bez nutnosti jakéhokoliv dalšího vybavení si provoz agregovat přímo na úrovni vnějších jednotek.

    I z hlediska náhradních dílů a skladových zásob přináší IP- 50C/S značnou úsporu - a to uživatelsky vyměnitelné duplexery až do pásma 11 GHz. Je tak možné v terénu z Low jednotky jednoduše udělat High, případně změnit subband během pár minut. Z pohledu kompatibility s anténami vše zůstává stejné - interface je naprosto totožný jako u řady IP-20, proto pro upgrade technologie stačí pouze vyměnit jednotky na stávajících anténách.



    Plně vybavený integrovaný switch umí všechny běžně požadované funkce a protokoly jako je QoS, enkrypce, synchronizace, QinQ a mnoho dalších. Navíc podporuje možnost šifrování rádiového provozu pomocí;AES-256, což rozšiřuje možnost nasazení i pro projekty, kdy je toto vyžadováno – typicky státní správa.

    Hlavní výhody technologie
    • Vysoká přenosová kapacita
    • Licencované pásmo zaručující ochranu proti rušení
    • Široký modem až 112 MHz
    • Kvalita provedení a garance světového výrobce MW spojů

    Parametry

    Frekvence (GHz) 11
    Pásmo Licenční
    XPIC Ne
    Zobrazovat cenu pouze pro ISP Ano

    Napájení

    Napájení PoE, DC

    Parametry Ethernet

    Rychlost portů 10 Gbps

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. David Němec 

    Produkt manažer 
    +420 777 466 963
    nemec@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. David Němec

    Produkt manažer
    (+420) +420 777 466 963
    nemec@vanco.cz

    Ke stažení1

    IP-50S_Datasheet_Rev_A.pdf Formát pdf (571.1 kB) Stáhnout

    Související produkty12

    Související produkty

    Optický kabel Fiber Arsenal, 2vl, 2x LC, SM, Outdoor

    Venkovní optický singlemode 2vl. kabel pro připojení venkovních MW jednotek s konektory DLC-DLC Dodáván je ve dvouvláknové verzi, na obou stranách ukončený konektory DLC/PC a s armováním na jedné straně. Kabely jsou s oblibou

    od 

    677 Kč 

    bez DPH

    od 

    819 Kč 

    s DPH

     

    varianty

     

    ZDROJ PoE VAN01

    Síťový zdroj 85-265V~50Hz/48V(1A), DIN lišta, napájení pasivní PoE 1Gb, volitelné napájecí vodiče.

    2 346 Kč 

    bez DPH

    2 839 Kč 

    s DPH

    Tycon TP-POE-HP-48G High Power Gigabit PoE zdroj, 56V, 50W

    Tycon TP-POE-HP-48G je gigabitový napájecí PoE zdroj, který podporuje na výstupu až 50W DC PoE a je určen pro napájení zařízení s vysokým odběrem. Tento zdroj podporuje napájení na pinech 4,5 (V+) a 7,8 (-).

    1 969 Kč 

    bez DPH

    2 382 Kč 

    s DPH

    Zemnící sada pro jednotky Ceragon, SIAE, Exalt

    Zemnící sada pro jednotky Ceragon IP-20 a IP-50, SIAE Alfoplus/Alfoplus2 a Exalt, která při správné montáži zasjistí předepsané zemnění dle podmínek výrobce. Sada je tvořena: - Zemnící vodič 16 mm2 / 1m, zakončeno kabelovými oky M6 - Zemnící svorka Z

    198 Kč 

    bez DPH

    240 Kč 

    s DPH

     

    sestava

    skladem

    Redukční sada Ceragon IP-20S/IP-50S 11 GHz na antény ALCOMA 10/11 GHz

    Redukční sada umožňující přímou montáž jednotky Ceragon IP-20S v pásmu 11 GHz na antény ALCOMA 10/11 GHz typu ME/MP/MPS/UNI-A, průměry 0.35, 0.65, 0.9m Pro antény o průměru 1.2m lze redukci též použít s drobnými úpravami antény - kontaktujte prosím pře

    4 200 Kč 

    bez DPH

    5 082 Kč 

    s DPH

     

    sestava

    není skladem

    OTH-DC/RJ45 - Adaptér pro DC napájení, Svorky - RJ45

    Adaptér pro napájení PoE zařízení pomocí dvoulinky. Adaptér se zasune přímo do zásuvky RJ45. Pasivní PoE až 60 V po všech 4 párech - 1,2,4,5 (+) a 3,6,7,8 (-).

    260 Kč 

    bez DPH

    315 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP 1,25Gbps, LC dup., 20km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    207 Kč 

    bez DPH

    250 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1310/1550nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    263 Kč 

    bez DPH

    318 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1550/1310nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    293 Kč 

    bez DPH

    355 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP+10Gbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    408 Kč 

    bez DPH

    494 Kč 

    s DPH

    Napájecí dvoulinka 2x1,5mm H07RN-F, UV odolná

    Jmenovité napětí: 450/750 V Zkušební napětí: 2,5 kV Průřez (x - y mm2): 1.5 Jádro: Lanované holé Cu jádro Izolace jádra: Zesítěná elastomerová izolační směs Vnější plášť: Zesítěná elastomerová plášťová směs

    26 Kč 

    bez DPH

    31 Kč 

    s DPH

    Průmyslový zdroj ADEL System FLEX17048A (48V / 3,8A / 180W)

    Řada průmyslových DC napájecích zdrojů FLEX od tradičního italského výrobce ADEL System přináší ty nejlepší technologie i do kategorie cenově dostupných zdrojů. Model FLEX17048A je AC/DC zdroj se vstupním napětím o širokém rozsahu 115-

    2 634 Kč 

    bez DPH

    3 187 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Naposledy navštívené