MENU
0
Košík je prázdný

Fiber Arsenal SFP 1,25Gbps, LC dup., 20km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilníDalší informace

Výrobce
  Fiber Arsenal
 
Part No.
 

FA-S125-D31-LP-LX-I-CI

 
Kód
 00031169 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
216 Kč
Vaše cena bez DPH
207 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
250 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Jedná se o kompaktní optický transceiver od výroce Fiber Arsenal používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul
    Optické transceivery (optické moduly) jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců. Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever. Z toho také vyplívá že pro obousměrný provoz potřebujeme mít k dispozici 2. vlákna.

    Parametry:
    Název Hodnota
    Formát: SFP
    Typ přenosu: 2 vlákna
    Typ konektoru: LC duplex
    Pro vlákno/ kabel: SM
    Přenosová rychlost: 1,25 Gbps
    Přenosový protokol: 1Gbps Ethernet
    Přenosový protokol: FIBRE CHANNEL 1x
    Dosah: 20km
    Kompatibilita: CISCO
    Kompatibilita: HP
    Vlnová délka TX: 1310nm
    Vlnová délka RX: 1310nm
    DMI diagnostika: ano
    Provozní teploty (°C) -40 až 85
    Typ vysílače (Tx): MQW FP
    Spektrální šířka (nm): 3
    Typ detektoru (Rx): InGaAs PIN-TIA
    Transmiter power (dBm): -7 až 0
    Reciever sensitivity (dBm) -24
    Power Budget (dB): 17
    Reciever overload (dBm): -3



    Parametry

    Parametry Ethernet

    Kompatibilita SFP Cisco, Ceragon
    Přenosová rychlost SFP 1,25 Gbps

    Parametry optika

    Dosah (km) 20
    Simplex
    Simplex / Duplex Duplex
    Teplotní rozsah Industriální
    Typ opt. konektoru LC
    Typ přenosu 2 vlákna
    Typ vlákna Singlemode
    Vlnová délka RX (nm) 1310 nm
    Vlnová délka TX (nm) 1310 nm
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Naposledy navštívené