MENU
0
Košík je prázdný

MikroTik 

 
MikroTik
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
215 produktů
9 stránek
 
 

MikroTik QSFP+ optický modul Q+85MP01D, MM, 150m, 40Gbps, 850nm

MikroTik Q+85MP01D je QSFP+ optický multi-mode modul s rychlostí 40 Gbps, vlnovou délkou 850 nm, maximálním dosahem 150m (OM4) a optickým konektorem MPO.

1 062 Kč 

bez DPH

1 285 Kč 

s DPH

MikroTik break-out kabel Q+BC0003-S+, 40Gbit QSFP+ na 4x 10Gbit SFP+, 3m

Tento kabel vám umožní využít si všechny výhody přepínačů s QSFP+ porty o rychlosti 40 Gbps bez upgradu celého nastavení sítě. Můžete propojit např. CRS326-24S+2Q+RM s dalšími 4 zařízeními, které mají SFP+ porty. Propojovací kabel je dlouhý 3 metry,

1 043 Kč 

bez DPH

1 262 Kč 

s DPH

MikroTik MTAO-LTE-5D-SQ, mANT LTE 5o 5dBi LTE anténa, 2x SMA

mANT LTE je všesměrová anténa speciálně vyvinutá pro LTE frekvence. Je to vynikající doplněk k MikroTik LTE zařízení jako wAP LTE nebo LtAP series. Anténa se ziskem 5 dBi vylepší Vaše LTE připojení v místech s

375 Kč 

bez DPH

454 Kč 

s DPH

MikroTik hAP ac3 LTE6 kit

Mikrotik hAP ac³ LTE6 je jeden z nejuniverzálnějších routerů na trhu podporující ty nejnovější standardy -  integruje podporu obou WiFi pásem (2,4 GHz i 5 GHz), WiFi 5 standard s rychlostí až 1300 Mbps a in

4 061 Kč 

bez DPH

4 914 Kč 

s DPH

MikroTik CRS318-16P-2S+OUT, netPower 16P

Mikrotik netPower 16P je venkovní 18 portový PoE switch s 16x PoE (802.3af/at) porty a 2x 10G SFP+ porty. Velkou předností je duální systém RouterOS/SwitchOS (Licence level 5). Robustní a kompaktní venkovní kryt umož

5 223 Kč 

bez DPH

6 320 Kč 

s DPH

MikroTik nRAYG-60adpair, Wireless Wire nRAY, kompletní spoj

Mikrotik nRAY je kompletní PTP spoj ve volném pásmu 60 GHz, který přináší propustnost až 1000 Mbps full duplex na vzdálenost až 1500 m. Oproti jednotkám Wireless Wire Dish je nRAY vybaven parabolou s radomem - je tedy mno

5 724 Kč 

bez DPH

6 926 Kč 

s DPH

 

sestava

není skladem

MikroTik GPEN21 PoE injektor

Mikrotik GPEN21 je kompatní Smart PoE injektor s RJ45 a SFP rozhraním, který slouží jako pokročilý softwarově řízený PoE napaječ/repeater. Nejenže může napájet vaše uplinková zařízení

521 Kč 

bez DPH

630 Kč 

s DPH

MikroTik CRS326-24G-2S+IN

Cloud Router Switch MikroTik CRS326-24G-2S+IN nabízí dnes vysoce populární kombinaci metelických rozhraní spolu s 10G SFP+ šachtami pro uplink. Konkrétně je tento model vybaven 24x GEth RJ45 porty a 2x

3 806 Kč 

bez DPH

4 605 Kč 

s DPH

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

Cloud Core Router MikroTik CCR2004-1G-12S+2XS jako první MikroTik router přináší podporu 25G portů (2x SFP28) a zároveň špičkový jednovláknový výkon - pro jeden tunel až 3,4 Gbps! Celkem je k

10 820 Kč 

bez DPH

13 092 Kč 

s DPH

MikroTik Wireless Wire Cube Pro, CubeG-5ac60aypair (nakonfigurovaný pár)

MikroTik Wireless Wire Cube Pro jsou dvě od výrobce předkonfigurované jednotky fungující jako PtP spoj v pásmu 60 GHz a pracující s nejnovějším standardem 802.11ay, na kterém lze dosáhnout rychlosti až 1 Gbps.

5 916 Kč 

bez DPH

7 158 Kč 

s DPH

 

sestava

není skladem

MikroTik Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ

Cloud Core Router MikroTik CCR2216-1G-12XS-2XQ je nová vlajková loď v nabídce routerů Mikrotik - přináší krom obrovského výkonu i podporu 100G portů (2x QSFP28)! Celkem jsou k dispozici 2x 100G QSFP28 šachty, 12x 25G SFP28 šachty a 1x metalický GEth port.

51 760 Kč 

bez DPH

62 630 Kč 

s DPH

MikroTik CRS310-1G-5S-4S+IN

MikroTik CRS310-1G-5S-4S+IN je výkonný optický switch s 5x SFP a 4x SFP+ šachtou, které doplňuje 1x metalický Gigabit Ethernet port s PoE in a nabízí v porovnání s předchozí generací více než dvojnásobný výkon.

3 657 Kč 

bez DPH

4 425 Kč 

s DPH

MikroTik CRS504-4XQ-IN, switch 4x 100G QSFP28 port

MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN je plně managovatelný optický switch, který disponuje 4x 100 Gbps QSFP28 porty a 1x metalickým portem s podporou PoE in.

14 840 Kč 

bez DPH

17 956 Kč 

s DPH

MikroTik MTP250-26V94-OD, napájecí zdroj 26 V, venkovní IP67

Venkovní napájecí zdroje MikroTik řady MTP250 jsou určeny primárně pro produktovou řadu MikroTik netPower, nicméně své využití najdou spolu s libovolnou technologií. Model MikroTik MTP250-26V94-OD disponuje vstupem na 230 V AC a výstupem 26 V / 250 W. To

1 825 Kč 

bez DPH

2 208 Kč 

s DPH

MikroTik GESP+PoE-IN, přepěťová chrana s integrovaným PoE injektorem

MikroTik GESP+PoE-IN je přepěťová chrana s integrovaným pasivním PoE injektorem, která pomocí jednoho prvku dokáže vaše zařízení jak napájet, tak ochránit proti přepětí.  

11 Kč 

bez DPH

13 Kč 

s DPH

MikroTik KNOT

MikroTik KNOT je univerzální IoT gateway s širokými možnostmi připojení a podporou celé řady protokolů. Disponuje celou řadou vstupů a podporuje WiFi, BLE, GPS, NB-IoT, LTE, WIFi a mnohé další protokoly.

1 858 Kč 

bez DPH

2 248 Kč 

s DPH

MikroTik TG-BT5-IN, Indoor BLE tag pro KNOT

MikroTik TG-BT5-OUT je indoor BLE tag nejen pro systém MikroTik KNOT. Tato malá zařízení můžete použít pro sledování různých objektů na základě jejich blízkosti. Podporuje formáty telemetrie iBeacon, Eddystone a MikroTik.

186 Kč 

bez DPH

225 Kč 

s DPH

MikroTik TG-BT5-OUT, Outdoor BLE tag pro KNOT

MikroTik TG-BT5-OUT je industriální outdoor BLE tag nejen pro systém MikroTik KNOT. Tato malá zařízení můžete použít pro sledování různých objektů na základě jejich blízkosti. Podporuje formáty telemetrie iBeacon, Eddystone a MikroTik.

318 Kč 

bez DPH

385 Kč 

s DPH

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+

MikroTik CCR2004-16G-2S+PC je pokročilý router, který nabízí celkem 18 portů, z toho 16x GE RJ45 a 2x 10G SFP+.

8 473 Kč 

bez DPH

10 252 Kč 

s DPH

MikroTik Cloud Core Router RB5009UG+S+IN

MikroTik Cloud Core Router RB5009UG+S+IN je router pro to nejnáročnější nasazení, ať už v klimaticky náročných lokacích nebo jako univerzální zařízení pro testování v klidu laboratoře. Router nabídn

4 170 Kč 

bez DPH

5 046 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD LHG LTE18 kit

MikroTik LHG LTE18 kit je robustní venkovní LTE router sloužící pro připojení k mobilní datové síti. LHG LTE18 kit podporuje rychlost až 1,2 Gbps (download) / 150 Mbps (upload) díky využití LTE modemu kategorie 18.

5 315 Kč 

bez DPH

6 431 Kč 

s DPH

MikroTik MT-HotSwapFan, ventilátor pro CCR2216-1G-12XS-2XQ

Náhradní hot-swap ventilátor pro nejnovější produkty MikroTik, například CCR2216.

736 Kč 

bez DPH

891 Kč 

s DPH

MikroTik QMP-LDF, držák jednotky LDF

Adaptér pro montáž na sloup/stožár pro řadu MikroTik LDF – extra snadné použití a všestrannost. Nabízí dvě možnosti montáže a s QMP i montáž jednotky LDF na stěnu.

92 Kč 

bez DPH

111 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)