MENU
0
Košík je prázdný

MikroTik 

 
MikroTik
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
215 produktů
9 stránek
 
 

Licence MikroTik RouterOS Level 6

Technická specifikace :časově neomezená licence zdarma upgrade na 3 rok nelimitované VLAN interface každá licence pro jednu PC stanici (HD!) provoz Access Point / Client / Bridge neomezený počet aktivn

3 408 Kč 

bez DPH

4 124 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD RB2011UiAS-RM, RouterOS L5

RB2011UiAS-RM je výkonný RouterBOARD určený do racku. Velkou předností je PoE výstup, kterým lze napájet další zařízení, microUSB port pro připojení externí paměti a SFP modul pro připojení k optické trase. Ideální pro vn

2 065 Kč 

bez DPH

2 499 Kč 

s DPH

MikroTik Cloud Core Router, CCR1036-8G-2S+

Cloud Core Router MiktoTik CCR-1036-8G-2S+ je první MikroTik router s 10 Gigabit porty. Jedinečný router založený na 36 jádrovém procesoru Tilera s propustností 28 Gbps. Router má 8 metalických Gigabitpových LAN portů + 2 SFP+ 1

21 860 Kč 

bez DPH

26 451 Kč 

s DPH

MikroTik R11e-5HnD, miniPCI-e karta, 802.11a/n, MMCX

Výkonná bezdrátová karta ve formátu miniPCI-e. Ideálně se hodí pro novou řadu RB912 ale i pro starší RB800 nebo nové miniPCIe adaptéry RB14e a RB14eU. MiniPCI karta také obsahuje LED diody pro indikaci signálu bezdrátového režimu (stav připojení, vy

668 Kč 

bez DPH

808 Kč 

s DPH

MikroTik R5SHPn, Super High Power MiniPCI

MikroTik R5SHPn je 802.11a/n miniPCI adaptér o vysokém vysílacím výkonu 800 mW založený na Atheros chipsetu AR9220 a propustností až 125 Mbps. Integrovaná ochrana proti přepětí (+/-10 kV ESD) na anténním výstupu. <img src=

815 Kč 

bez DPH

986 Kč 

s DPH

MikroTik MTAD-5G-30D3, 30 dBi Parabolická anténa Dual 5 GHz

mANT30 je profesionální parabolická anténa pracující v pásmu 5 GHz se ziskem 30 dBi, postavená podle nejvyšších průmyslových standardů. Anténa byla navržena tak, aby šlo bez větších problémů uchytit produkty typu Basebox. K prop

2 755 Kč 

bez DPH

3 334 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD RB411L, 300 MHz Atheros CPU, 32 MB RAM, RouterOS L3

Ekonomické řešení klientské platformy RouterBOARD. RB/411L je osazen 1x LAN portem a 1x miniPCI slotem.

500 Kč 

bez DPH

605 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD RB2011iL-RM, Atheros 74K MIPS CPU, 64 MB RAM, 5x LAN, 5x Gbit LAN, RouterOS L4,

RouterBoard RB2011iL-RM je osazen 5x Gbit ethernetovými porty a 5x 10/100 Mbps porty. Ideálně se tak hodí do domácnosti nebo do kanceláře. RouterBoard pohání výkonný procesor s frekvencí 600 Mhz a je v provedení do racku. Oproti

1 858 Kč 

bez DPH

2 248 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD, RB951G-2HnD, 600 Mhz CPU, 128 MB RAM, 5x Gbit LAN, 2.4 Ghz 802b/g/n

RB951G-2HnD je domácí bezdrátový SOHO Gigabitový Router / AP s novou generací Atheros CPU

1 459 Kč 

bez DPH

1 765 Kč 

s DPH

MikroTik OmniTik U-5HnD, RouterOS L4, PoE

Venkovní přístupový bod MikroTik OmniTIK s integrovanými všesměrovými anténami je řešení bezdrátového přístupového bodu v pásmu 5 GHz využívající 802.11a/n 2x2 MIMO technologii. Srdcem zařízení je plnohodnotný RouterBoard

1 646 Kč 

bez DPH

1 992 Kč 

s DPH

MikroTik OmniTik UPA-5HnD, 5 Ghz, 802.11a/n , RouterOS L4, POE

OmniTIK UPA-5HnD je 5 GHz venkovní jednotka s licencí L4. OMNITIK má integrované 2 všesměrové antény a podporuje tak moderní protokol 802.11n. RouterBoard má 5 LAN portů a lze s ním po PoE napájet až 4 další zařízení.

1 826 Kč 

bez DPH

2 209 Kč 

s DPH

MikroTik BaseBox 5, RB912UAG-5HPnD-OUT, 64MB, 802.11a/n, L4, 2x2 MIMO, 2x RSMA, 1xGLAN, USB

MikroTik RB912UAG-5HPnD-OUT je určen pro venkovní použití. Je vybaven dvěma RP-SMA konektory pro připojení externí antény a ochranou kabelů před vlhkostí. K dispozici jsou další 3 pozice pro anténní vstup, v případě, že použijete rozšiřující

1 734 Kč 

bez DPH

2 098 Kč 

s DPH

MikroTik optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB201

425 Kč 

bez DPH

514 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD RB750Gr3, hEX router

RouterBoard RB750Gr3 představuje plně gigabitový RouterBoard

1 094 Kč 

bez DPH

1 324 Kč 

s DPH

MikroTik R52HnD, 802.11a/b/g/n High Power Dual Band MiniPCI karta

R52HnD je nástupce velmi oblíbené miniPCI karty R52n-M. Kartička podporuje 2.4 i 5GHz pásma a normy 802.11a/b/g/n. Maximální vysílací výkon karty je 400mW (26dBm). Parametry: <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpaddin

968 Kč 

bez DPH

1 171 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD RBmAPL-2nD, mAP lite, ROS L4, 1x LAN

RBmAPL-2nD je nejmenší bezdrátový Access Point s plnou podporou RouterOS a vestavěnou 2.4 GHz rádiovou částí s podporou norem 802.11b/g/n. Celé zařízení je sotva větší než krabička zápalek a na jeho vyrobení byl použit sp

584 Kč 

bez DPH

707 Kč 

s DPH

MikroTik S-53LC20D (WDM, LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM)

MikroTik S3553LC20D, pár Bi-Di SFP modulů, 1,25 Gbps, 1000BX, SM, 1x LC, 20 km, DDMI, S-35LC20D, Tx1310 nm/Rx1550 nm + S-53LC20D, Tx 1550 nm/Rx 1310 nm

668 Kč 

bez DPH

808 Kč 

s DPH

MikroTik S-35LC20D (WDM, LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM)

MikroTik S3553LC20D, pár Bi-Di SFP modulů, 1,25 Gbps, 1000BX, SM, 1x LC, 20 km, DDMI, S-35LC20D, Tx1310 nm/Rx1550 nm + S-53LC20D, Tx 1550 nm/Rx 1310 nm

668 Kč 

bez DPH

808 Kč 

s DPH

MikroTik quickMOUNT PRO pro LHG jednotky, nastavitelný

QuickMOUNT PRO LHG je vylepšený držák na zeď nebo stožár určený pouze pro jednotku LHG. Pomocí tohoto držáku je možné otáčet s jednotkou v rozmězí 140° v horizontální i vertikální rovině. kompatibilita: Mikrotik LHG

128 Kč 

bez DPH

155 Kč 

s DPH

MikroTik napájecí adaptér 12V 3A

napájení většího množství aktivních prvků s odpovídajícím napětím

338 Kč 

bez DPH

409 Kč 

s DPH

MikroTik Hot Swap napájecí zdroj pro CCR1072-1G-8S+, 12V, 150W

2POW150 je náhradní Hot Swap zdroj pro MikroTik CCR1072-1G-8S+. Celkový výstupní výkon zdroj je 150W.

1 420 Kč 

bez DPH

1 718 Kč 

s DPH

Case CA150 pro MikroTik RB450

Hliníková montážní krabice pro Mikrotik RB450, RB450G a RB850Gx v černém provedení.

273 Kč 

bez DPH

330 Kč 

s DPH

MikroTik SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable, 5m (S+AO0005)

S+AO0005 je 5 metrový aktivní optický DAC kabel. Je to vysoce efektivní cesta pro spojení dvou zařízení vybavených SFP/SFP+ porty na krátkou vzdálenost uvnitř datového rozvaděče nebo např. mezi sousedními rozvaděči.Kabel je podporován všemi

937 Kč 

bez DPH

1 134 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD RBSXTsq5HPnD, SXTsq 5, 16 dBi, 802.11a/n, ROS L4, PoE, zdroj

Mikrotik SXTsq 5 je nástupce velmi populárního klientského modelu RBSXT5HPnDr2 s několika vylepšeními. Mezi vylepšení patří modernější design, menší hloubka (jednotka je nyní 2x tenčí), nižší spotřeba, snadnější p

896 Kč 

bez DPH

1 084 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)